Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok mondani konkrét...

Tudnátok mondani konkrét témákat, hogy miről beszélgessek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szex
2013. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármiről. Egy mezei időjárásról is órákat lehet beszélni, aztán a végén a bolygóknál köttök ki.Csak akarni kell.
2013. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
zetor 3011 kuplung kopogásának megszüntetése
2013. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1: nem

2 Köszi

3 XDXDXD :D :D Autószerelőként én beszélnék róla, d e a lányt lehet nem érdekelné...

2013. aug. 10. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
suli,hobbi,filmek,amiket eszrevesztek kozosen es ami eszedbe jut rola. Van erre egy olyan gyakorlas h mondazs egy szot es arrol eszedbe jut egy masik aztan a masikrol meg egy es igy tovabb:) barmirol lehet tenyleg testver csalad amit csak gondolsz:) sok sikert:)
2013. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen napod volt,kedvenc dolgok(film,zene stb),ha van valami közös élményetek az ,valamiről a véleményét kérni

És kínos csendben én mindig meg kérdezem tőlük "ha nagyon sok pénzed lenne mit csinálnál?"

ez jól kifejtős kérdés és sok minden kiderül az emberekről

2013. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mikor utoljára lánnyal beszélgettem, akkor egy bárban kezdtünk eszmecserébe, ahol a ms visual c++-t szidtuk a g++-al szemben:D Senki nem nézett furán ránk...:D

én:17/F ő:19/L

szval tökmind1

2013. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"ööö szép időnk van"
2013. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!