Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 16éves fiú. én 15éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 16éves fiú. én 15éves lány vagyok. Szerintetek miről beszélgessek vele? Vagy tudtok mondani témákat?

Figyelt kérdés
köszi a válaszaitokat :)
2012. máj. 13. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen kérdéseket! Ha nem tudsz vele semmiről beszélgetni, akkor mit akarsz tőle?
2012. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy chaten beszélgetésben mi legyen a téma :D
2012. máj. 13. 19:20
 3/10 anonim ***** válasza:
politika,közélet,atomfizika,mikrobiológia stb.
2012. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sok mindenről szoktunk csak valamikor kifogyunk a témákból és akkor semelyikünk sem szólal meg
2012. máj. 13. 19:22
 5/10 Dávidmester13 ***** válasza:
zene,filmek,világnézet ,tárgyaljátok ki az élet nagy dolgait , hobbi és szabadidős programok
2012. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
abban mit értesz hogy az élet nagy dolgait ?
2012. máj. 13. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:
pl. hogy melyik ételtől büdösebb a fing, hogyan lehet halkan kicsusszantani, stb.
2012. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Istenem legyetek kreativak!!

Magáról pl mindig tud beszélni az ember.. Te is,ha korábban beszélt magáról ő,rá lehet kérdezni és hidd el,lesz témátok. De ha elkezdesz sztorizni,onnan is érdekes helyekre lehet kilyukadni..

Annyi a lényeg (nem csak egy beszélgetésben),hogy jobb ha nem görcsölsz a dolgon. Mi rossz történhet? Mindig lesz kivel beszélned:)

2012. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Különben azt nem értem, ha nem tudsz mit beszélgetni vele, akkor minek kell erőltetni?
2012. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek Dzsudzsák karrierjéről.
2012. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!