Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Visszahúzódó emberekkel hol...

Visszahúzódó emberekkel hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Idézet: nem kell elrázkózni mindentől, hanem meg kell látni a jó dolgokat, amibe örömét leli az ember, úgy, hogy önmagának meg tudjon felelni.


De, ha fiúról van szó, és ő a művészetben, vagy pl: fafaragás, univerzum, archeológia találja meg a szépet, akkor a többi, mondjuk úgy beszédesebb emberek lenézik, kiközösítik, mert őket ez a téma meg nem érdekli. Pláne falun. Azt hiszik róla, hogy bolond.


Interneten nehéz ilyen embereket találni, 1millió az 1-hez az esély. Ide tartozik a párkapcsolat is, mint ismerkedés. Mert ott meg egy maszk mögé bújnak az emberek.


A valóságban is így van.


Az a baj, hogy a visszahúzódó embereket kiközösítik eleve, mert keveset beszél. Akkor minek foglalkozzunk vele?



2013. aug. 8. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó emberekkel hol lehetne ismerkedni?


-itt van egy pár :D

2013. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is ki voltam közösítve közel 15 évig. :) Aztán összejöttem az első barátommal, majd utána a jelenlegivel, akivel a mai napig együtt vagyunk. Teljesen váratlanul ért mind kettő fiú megismerése. Ha nem szorítasz rá akkor általában összeismerkedsz valakivel.


17/L

2013. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Pedig pont az ilyen emberek sokkal értékesebbek, mint az átlagos tömegemberek, akiknek a lelke eléggé felszínes.


Hol tudnál ismerkedni? Akár itt, akár más fórumokon, ami a kedvenc témáidba vág. Nincs 1 millió az 1-hez esély, inkább 10.000 az egyhez.

2013. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Meg az hogy én közeledjek. Amikor rámásznak, piszkálják az ilyen embereket, mert visszahúzódó.
2013. aug. 8. 15:41
 5/15 anonim ***** válasza:

A visszahúzódó emberek önmagukat közösítik ki azáltal, hogy nem beszélnek és nem mennek sehova.


Még mielőtt lepontoztok, én sem vagyok egy eljárós fajta. :D

2013. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
88%

Szóval én is értékes vagyok? Szuper :) Ja és pont délelőtt vettem egy könyvet (Schrödinger macskája), szóval csak még jobban kiközösítem magam :)

24 F

2013. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem mennek sehova, mert ha látják az ilyen emberek, hogy ferde szemmel néznek rájuk. Persze, hogy nem mennek.


Szerintem nem a "szenvedő" alanynak kellene megváltozni, hanem a többinek odamenni hozzá. Elfogadni a másikat.

2013. aug. 8. 15:56
 8/15 anonim ***** válasza:
a szobájukban :D
2013. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem is kiközösítettek és én nagyon is jó voltam mindenkihez, csak ezt a jó tulajdonságomat kihasználták. Ettől függetlenül többnek érzem magam, műveltebbnek. Nagyon sokat olvasok és akiket ismerek kevés embert azok megbecsülnek a többi meg csak él ebben a rohanó világban. Úgy érzem én szabad vagyok, ők meg nem.
2013. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat céljából, ha keres az ember akárhol, már minden nő pörgős életet él. Folyton bulizik mindegyik. Már nyugodtabb természetű nincs ezen a világon.
2013. aug. 8. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!