Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok olyan leszbikus társker...

Tudtok olyan leszbikus társkereső oldalt, ahol nem csak fiús lányok vannak, meg pasik, párok és olyanok, akik csak szexpartnert keresnek?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék nőies leszbikus lányokkal, akik nem a fenti kategóriákba tartoznak. Olyan oldal érdekelne, ahol van "élet". 29/L
2013. aug. 11. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én kipróbálnék egy leszbikus lányt, hogy mennyire lenne lelkes az újdonság varázsa iránt. 30F
2013. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, de ahogy a kérdésben is említettem nem pasikkal akarok ismerkedni.
2013. aug. 11. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudhatnád, hogy ha felteszel egy ilyen kérdést, mindig jönnek a szájhősök, akik a neten élik a kis nyomorult életüket.


Egyébként nem tudok sajnos, régen ott volt az angyalkak.hu, én még itt ismertem meg a páromat 4 éve. De amióta fizetős lett, senki nem jár oda... Esetleg próbálkozz a pride-on, vagy pinkvanillán. Egy csomó apróhirdetés is van, hogy barátkoznának, kapcsolatot keresnek, stb. A pasikat meg könnyen lehet szűrni. Ha nem küldesz képet azonnal, és egy kicsit te is kérdezel, akkor megbuknak 2 perc alatt. Sajnos a "butch" nagyobb probléma...


Még a bulikat tudom javasolni, ott már eleve látod kivel beszélsz... Alterego, ösztro, stb.


Sok sikert.

2013. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom ezeket az oldalakat és talán összejön. A bulikkal az a baj, hogy vidéki vagyok. De köszönöm a segítséget!:)
2013. aug. 15. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Pinkvanillát nem ajánlom, énis fennvagyok január óta, de eddig csak 3 normális lánnyal tudtam beszélgetni, akik nem a szexre, külsőre hajtanak elsősorban, akik nőiesebbek, és akik nem párok és harmadiknak keresnek. Ebből kettőnek van barátnője és csak barátkozni vannak fenn....:)) úgyhogy Pinket nem ajánlom ismétlem :'D elég undi fotókat is szoktak kirakni magukról az emberek meg kiírni az üzenőfalra.

18/L

2013. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egyetértek... az oldalak használhatatlanok, itt meg hülyeségeket válaszolnak :D idő/erőspocséklás
2013. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!