Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit írjak egy...

Szerintetek mit írjak egy lánynak, ha meg szeretnék vele ismerkedni?

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyon aranyos lányt Facebook-on a városomból, látásból ismerem is, de még sose beszéltem vele. Nagyon szeretnék ráírni, mert nem olyan mint a mai lányok, és nagyon bejön nekem, de nem tudom hogy mit írjak neki. Írjam neki, hogy látásból ismerem? Vagy jó ötlet lenne, ha egyből írnám neki, hogy szeretnék vele megismerkedni? Számomra ez egy kicsit idegen így kezdeni.Nem kell leírni, hogy nem Facebookon kell ismerkedni!.Előre is köszönöm a segítségetek.

2013. aug. 11. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
"Szia. Szeretnélek megismerni." -ezt. Nálam bejött és nem is kerülgettem a valódi szándékom.
2013. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert csak a külsődön múlik a sikered.
2013. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még valamit légyszi mondjatok, hogy miről kezdjek el vele beszélni, vagy hogy hogy kezdjem a beszélgetést.
2013. aug. 19. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!