Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Szerintetek milyen egy...

Fiúk! Szerintetek milyen egy olyan lány aki szeret olvasni és álltalában mindenből jó? Az új suliban nehéz a beilleszjedés, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szeretek olvasni, de álltalában minden mást is. Suliban is mindenből jó vagyok. Az ilyen lányokat nem nézitek le? Sok fiú könyvmolynak titulálja azt a lányt aki sokat olvas. Én speciel mindent nagyon szívesen csinálok pl. imádok filmezni meg otthonról eljárni. Sok időt töltök a könyvekkel is.Ti mit gondoltok?

2013. aug. 11. 20:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
ha jófej vagy, nyitott ,és vicces akkor ezek senkit nem érdekelnek
2013. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, mégis már a második barátommal vagyok együtt. Nem kell emiatt aggódnod. Tuti fogsz találni magadmellé valakit. Én speciel olyanokat találtam magam mellé akik teljesen az ellentéteim. Szóval nyugi. :)


17/L

2013. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szerencsés lesz a barátod! Nagyon imponáló számomra egy ilyen jellemű lány.
2013. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, hogy okos és művelődik, csak mivel én nem igazán olvasok, és ha ezekkel tölt sok időt, akkor nem nagyon lenne közös témánk.
2013. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy egy kincs lehetsz a mai világban, ne foglalkozz senkivel, tanulj amíg élsz, és ne a külsőségeknek élj, mint a legtöbb lány, akkor egy igazi ékkőként ragyogsz majd.

28/F

2013. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Dóri, te vagy az? :c
2013. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs baj az olvasással.
2013. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! ez elég bíztató :)
2013. aug. 11. 20:35
 9/13 anonim ***** válasza:

*általában

Az olvasás jó dolog, fejleszti például a helyesírást is :P

2013. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én értékelnék egy ilyen lányt az biztos. R..ancból annyi van, mint a sár, de értelmes és normális csaj ritka madár :/

17/f

2013. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!