Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy idősebb nőt,...

Megismertem egy idősebb nőt, szerintetek?

Figyelt kérdés
24/F vagyok, az uszodában ma megszólítottam egy nőt, aki mint kiderült idősebb mint hittem 36 éves, nincs párja. Bevallom először jórészt a külsője indított be engem, mikor beszélgettünk eleinte picit távolságtartó, de nagyon kedves volt. Többször mondta, hogy "de aranyos vagy!". Aztán kifele jövet beszélgettünk és bármennyire furcsa de valahogy megtetszett. Valamennyit tudok róla, sajna nem eleget, de gondolom 1 hét múlva ugyanúgy odamegy úszni. Szerintetek mennyi az esély arra, hogy igent mondana, ha elhívnám valahova a városba? Mielőtt furának tartanátok, tényleg tetszik. Értelmes válaszokat várok, köszi!
2013. aug. 11. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha okos és intelligens, és szorult "némi" empátia belé a te érdekedben, akkor nem kezd veled.
2013. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Keress korodbelit.
2013. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Úgy gondolom,hogy a szerelemben nem a kor számít. Ha igazán tetszik és te is neki miért ne ismerkedhetnétek? Aztán majd lesz valami. :)

Sok sikert!

2013. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!