Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lassan 24 évesen is kisfiúnak...

Lassan 24 évesen is kisfiúnak néznek a korombeli csajok és nem akarnak tőlem semmit, ilyen alapon is elítélendő, ha hagyom magam a tini csajoknak, akiknek meg bejövök és van, hogy ők kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
Mert logikus, hogy minden nő nagy darab, magas férfit akar én meg alacsony és pici vagyok meg kisfiús inkább, gondolom ezétrt sem vonzódnak hozzám sokszor már a 16-18 éves csajok sem, nem, hogy a huszonévesek.
2013. aug. 11. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

35évesen jön majd el a te időd :D gyerekek meg 45 éves korodban lesznek csak.


ahogy nekem is. én 25 vagyok, de akármit csinálok ilyen 12-13évesen másznak rám. A falumban bejövök az összesnek.

2013. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog a tiniket hajkurászni. Ha tudják is a korodat inkább maradj a haver posztnál.
2013. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!