Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én miért csak undok csajokat...

Én miért csak undok csajokat fogom ki vagy a foglalt rendeseket, esetleg a ribizli típusú csajokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem én az ilyen félnk, visszahúzódó rendes, de kicsit huncut, perverz, pimasz csajokra bukom, viszont ilyeneket nem nagyon tudok kifogni mostanság. Mindenfelé ilyen agyonketn kiábrándítóan egoista, beképzelt, nagyszájú csajok vagy jó fej, de foglalt lányok vannak. Én meg ilyen cuki, félénk, tapasztalatlan, aranyos szeretgetnivaló lányt keresek, aki tud kedves lenni egy fiúval, aki bepróbálkozk nála és nem egyből támad, bunkóz vagy flegmáskodik velem.
2013. aug. 11. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol szoktál ismerkedni?
2013. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ne aggódj vannak még ilyenek csak a jó helyen kell keresned ;)
2013. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában az értékes dolgokat nem lehet egy könnyen megszerezni! :) Biztosan találsz majd ilyen nőt, csak sajnos ők általában háttérbe is szorulnak a nagyszájúak miatt! Legyen nyitva a szemed, aztán majd hozza az élet! :)
2013. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 k4lm0p1r1n ***** válasza:

ez a kérdés nem egy emberben felmerült már, az oldalt böngészve is több tucatot lehet találni.

A VÁRVA VÁRT VÁLASZ:

rossz helyen keresgélsz, keveset ismerkedsz. én 4 éve ha kell találok ilyen lányt. max 1 hónap alatt. szűk a közösség ahol ilyenek vannak.

2013. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Haha én pont ilyen vagyok. :'D Kár hogy a lányokat jobban szeretem.
2013. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
legalább ne etessétek a kérdezőt. én is ilyen vagyok és iszonyat pechesm van mindig.
2013. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok..és én meg mindig a bunkó beképzelt pasikat fogom ki..nem tudom ez biztos valami "törvény":D 2 rendes ember nehezen találkozik
2013. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Hány éves vagy?:D

2013. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na jó azért én sem vagyok ám szent, csak van érző részem és nem szeretek megbántani másokat, de a legtöbbb csajnál ez valami alapfelfogás én meg nem bírom az ilyen csajokat, felőlem lehet akármilyen szép, ha elkezd bunkózni tiltom vagy nem foglalkozom vele többet.
2013. aug. 11. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!