Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs már sehol sem...

Miért nincs már sehol sem olyan lány, aki jellemre értékes lenne és ne lenne foglalt?

Figyelt kérdés
Minden jellemre szerethető, értékes lány foglalt már, maradtak a ribizlik vagy azok, akik nem jönnek be még jóindulattal sem nekem, pedig külsőre nincs sok elvárásom szerintem. Az a bajom, hogy a mai csajok, akik még nem foglaltak és vonzóak külsőre, eléggé el vannak szállva, bunkók, nem is érdeklődnek többnyire irántam, mindent nekem kell csinálni, mert ők túl kényelmes, luxus életet élnek, gondolom a sok hódoló miatt. Nem értem miért van ez, de sajnos úgy tűnik nagy a kantöbblet a fiatalabb korosztályban minden jel szerint. Én csak egy normális, humoros, jó fej, szexre is nyitott barátnőt szeretnék, nem értem miért ilyen lehetetlenség megfelelő lányt találni. Mindenfelé olyan lányokkal futok össze, akik hiába szépek, kiábrándulok belőlük, ha csak meghallom a nyavalygásukat vagy látom rajtuk, hogy beképzeltek és lenézik azt, aki nem néz ki tökéletesn külsőre. NÉha meg látok tök cuki, aranyos lányokat, párjukkal, ők olyna kedvesnek tűnnek, nekem mégsem sikerült ilyen lányt kifognom eddig, mert az ilyen lányok tényleg mind foglaltak úgy látszik.
2013. aug. 3. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Pacsi kérdező! De azért dugd meg őket! :D
2013. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz, vagy benned van a hiba.
2013. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lassú vagy!
2013. aug. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sajnos én is ezt ahatalmas kantöbbletet vettem észre, illetve azt is hogy a független és szép lányoknak valami hatalmas az elvárásuk. és igen, pont a sok hódoló miatt, alighanem.

válogathatnak mert megtehetik, nekünk meg nemmaradt más csak a versengés.

:/ verem a fejem egyfojtában a falba, hogy hogylehettem ekkora farok, hogy bunko voltam a barátnőmmel, és emiatt msot nagysz/rban van akapcsolatunk...áhhhh iylenkor érzem igazán, hogy mennyire is hiányzik, és szeretem.

2013. aug. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem nem léteznek, hanem még nem ismered őket.:)
2013. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor nyisd ki a szemed.
2013. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!