Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes? (kérdésed túl...

Szerelmes? (kérdésed túl rövid, stb)

Figyelt kérdés
Rengeteget beszélünk minden nap, de a távolság miatt csak augusztus végén tudunk találkozni. Az lesz a 3. Állandóan arról beszél, hogy mennyire rossz nélkülem és mennyire jó lenne már találkozni és nagyon 2 értelmű dolgokról beszél. Azt veszem ki, hogy már vágyik arra, hogy lásson. Kezdek szerelmes lenni belé, de nem tudom mire számíthatok. Szerintetek?

2013. aug. 12. 12:48
 1/6 Sir Sarcasm ***** válasza:
lehet, hogy szerelmes, de úgy írod, mint ha ez baj lenne :D ne félj már!
2013. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, hogy Ő is érez irántad valamit :) Hajrá legyetek boldogok :)
2013. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért írja, mert a kérdező nem szerelme belé, le akarja koptatni és ezért - jogos - lelkiismeret furdalása van.
2013. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó, épp ellenkezőleg, szeretem és egyre jobban szerelmes vagyok belé, csak félek.
2013. aug. 12. 12:58
 5/6 A kérdező kommentje:
dehogy akarom lekoptatni, Isten ments!
2013. aug. 12. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nagyon vonzódik hozzád és sokat gondol rád meg ilyesmi, de ez még nem szerelem, az sokkal mélyebb dolog, majd akkor alakulhat ki nálatok, ha többször is tlálkoztok szerintem addig csak vágyódás. És könnyen lehet, hogy ilyen kevés találkozás mellett félreismeritek egymást és csak egy álomképbe szerettek bele, erre azért vigyázzatok.

És lehetőleg találkozzatok többször, hogy ez a veszély ne álljon fenn és tényleg egymás igazi énjét szeressétek meg.

2013. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!