Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek nyitottabb?

Hogyan legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés
Alapvetően elég könnyen barátkozom, nyitott vagyok, de az ellenkező nemmel (ha nemcsak barátkozni szeretnék) valahogy mindig inkább zárkózottabb és visszahúzódóbb leszek. Hogy legyek nyitott(anélkül hogy túl rámenősnek tűnjek)? Nem nagyon sikerült jól megfogalmaznom a kérdést, de remélem értitek, hogy mit akartam. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 15. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
És ki mondta neked, hogy a mai világban baj, ha zárkózottabb és nehezen megnyíló vagy? Engem tudod hányszor használtak ki, azért mert nyitott könyv voltam?
2013. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te meg túl nyitott vagy, az se különb.
2013. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

F/l?

Ha lany vagy akk nagyon zarkozotr lehetsz ugy hogy kulsoleg is latszik rajtad

Nem sugarzol mint a nap xdd

2013. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
De mi az hogy túl nyitott/zárkózott valaki? Ez olyan mint a túlreagálni valamit, WTF, olyan nincsen. Vagy nyitott, vagy zárkózott valaki, az istenbasszameg.
2013. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok. nem mondta még senki, hogy olyan kis "szürke egérke" lennék, aki meghúzza magát a sarokban... de valahogy azt hiszem észre sem veszem, ha valaki érdeklődik irántam. mindegy, fejlődök! köszi a válaszokat!
2013. júl. 15. 12:08
 6/7 anonim válasza:
XDDDD
2013. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tipikus.
2013. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!