Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez így jó lesz?...

Szerintetek ez így jó lesz? Véleményeznétek nekem minél többet!

Figyelt kérdés
Elhatároztam hogy elmondom a fiùnak hogy szeretem.Kérek tőle egy találkozòt.Mondjuk ezt mondom tudnánk valamikor beszélni szeretbék neked valamit mondani.Ès elmondom utána.De ha megkérdi h mèrt akarok vele beszélni mit mondjak??

2013. aug. 13. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt mondd neki, azért, mert el akarod mondani neki, hogy engem szeretsz.
2013. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is ne folyjon így egybe akkor, amikor mondod. Tagoltan fogalmazz. Ne hadarj, csak higgadtan.

Nem muszáj rögtön kitolni magadból, hogy "szeretlek", hanem mondjuk hívd el randizni. Sétálni, aztán majd ott szép lassan elmondhatod, hogy egy ideje tetszik neked, azt hiszed, szerelmes vagy, és jó volna vele együtt járni.

Ebből szerintem találsz némi ihletet. :)

2013. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit mondj, hogy szeretnél vele találkozni, hogy jobban megismerjed. A többi majd vagy jön magától, vagy nem...
2013. aug. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm még írhattok. 2es jó ötletet adtál köszi :-)
2013. aug. 13. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd azért írd le mi volt, mert felkeltetted a kiváncsiságomat. :)
2013. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok csak előbb találkoznák már vele :-)
2013. aug. 13. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!