Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy lányba...

Szerelmes vagyok egy lányba de nem tudom hogy hogyan deritsem ki hogy szerelmes e belém? 11/F

Figyelt kérdés
SZóval a lényeg hogy már több mint 3 éve szerelmes vagyok egy lányba és nem tudom hogy tetszek e neki amugy félvér vagyok félig nigériai-félig magyar.Csak normális emberi lények válaszoljanak .

2013. aug. 14. 11:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, legyél figyelmes. Vegyél neki virágot vagy ilyesmit. Szurkolok! :) És ne foglalkozz a vitatkozókkal!
2013. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
elírtad a korod
2013. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11 éves vAGYOK
2013. aug. 16. 20:22
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még pár évet mert 11 évesen eleg kicsi vagy még egy szerelemhez és ezt nem rosz indulatbol mondom. Ha viszont tenyleg nagyon oda vagy érte tartsd vele a kapcsolatot FOLYAMATOSAN hogy nem felejtsen el, ha nagyobak lesztek szamithason rád és ha most nem is később lehet hogy érezni fog irántad vmit. :)

Minden időbe telik és nem szabad sietetni semmit Főleg hogy még 11 éves vagy.

De azért sok sikert. :)

2013. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Na ez sok..

Először is, 11éves vagy. 3 éve szerelmes vagy egy lányba. Azaz 9 évesen te már annyira a tudatodnál voltál, hogy szerelemre tudtál gerjedni egy lány iránt.(????????)

Hát igen,mint az előttem szólók, én is 11 évesen kint "vandálkodtam" a játszótéren, és annyira nem érdekelt a "szerelmesdi" mint egy oroszlánt az Északi sark :S

Jobb, ha előtte elkezdesz felnőni az érzelmekhez,meg az egyéb velejáró dolgokhoz. Nehogy-már 11 évesen komoly kapcsolatot akarj, mert leesek a székről.

Amúgy a fogalmazási módodon látszik, hogy tényleg gyerek vagy még. pl."Csak normális emberi lények válaszoljanak ."

Ja és az, hogy "milyen" vér csordogál az ereidben, az teljesen mindegy a "mai" világban.

Szóval a tanácsom, menj éld a gyerekkorodat, hiszen abból is csak egy van.

2013. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Komolyan, kit érdekel, h mi a teljes neved, és milyen nyelvet tanulsz??? Ez amúgy anonim oldal, és attól még, h tudjuk a neved, nem tudunk tutibb módszereket mondani a "kérdezd meg"nél :D
2013. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Szerintem várj még egy évet ezzel.De ha nem akarsz akkor adj neki egy csokit,virágot,beszélgess vele.

11/L

2013. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Nevet a vicceiden, mindig figyel rád, ha beszélgettek, sokat mosolyog, ha veled van? Ha igen, akkor van esélyed van nála... :)
2013. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Sajnos én is jártam így. :(

Egy ideig nem éreztem iránta semmit de valahogy visszatért a szerelem.(megjegyzem azért nem éreztem iránta semmit, mert az elmémmel lezártam az iránta érzett szerelmet, és csak 3 hónapig tudtam visszafolytani)Próbálkoztam lehívni a Dunapartra többször is, de mindig volt valami elfoglalnivalója :(

És mostantól számítva 3 hónap volt :(

14/F

2013. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Miért bántjátok? Miért ne lehetne szerelmes? Mert ti még soha nem voltatok azok? A legtöbb gyerek már oviban szrelmes lesz. Pl.: http://www.youtube.com/watch?v=ILyVQZhWwN0 Én is voltam. 18/F
2013. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!