Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti fiuk mit gondoltok arról...

Ti fiuk mit gondoltok arról hogyha egy lány megakar ismerni titeket? Többii lent .

Figyelt kérdés
segitsetek nekem fiuk , nemrég kb . 1 hónapja voltunk a szüleimmel egy helyen és volt ott egy fiatal fiu kb 19 éves körül és megtetszett neekem és akkor aznap a nevét is megtudtam aztán megkerestem facebookon és tegnap elött hétfön rávettem magam hogy bejelöljem őt és hogy megtudjam ismerni ..csak az az egy baj van nem merek rá írn félek vissza utasitó lesz velem ..mit tegyek van szerintetek veszíteni valóm van megér egy probát hátha kisül valami :) ????

2013. aug. 14. 14:32
 1/9 anonim válasza:
Próbáld meg.Veszteni valód nincs.Hogy ha nem jön össze akkor meg úgyse találkoztok, nem ismer. Hajrá
2013. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egy próbát mindenképp megér :)
2013. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ÍRJ RÁ :)
2013. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szarakodás a tett halála.

Abszolút semmi veszteni valód nincs,írj rá!

2013. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát megprobálom magam akkor rávenni hogy ráirjak remélem nem lesz elutasito és remélem megismerne :) L/17
2013. aug. 14. 14:36
 6/9 anonim válasza:
De azért a helyesírásodra figyelj, hátha nem szereti az ostoba csajokat...
2013. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rendben figyelek a helyesírásomra
2013. aug. 14. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:)
2013. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok :)
2013. aug. 14. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!