Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 35-40 közötti férfiak között...

35-40 közötti férfiak között akad még olyan, aki még nem házasodott, nincs gyereke, nem is nőfaló, viszont a társát keresi és családot szeretne?

Figyelt kérdés

Na most itt nem a defektesekre gondolok, akiknek eszük nulla vagy iszonyatosan randák vagy kövérek, vagy csak a bulizáson jár az eszük és ez okból nincs társuk...


Hanem teljesen átlagos és normális életvitelű és kinézetű, mondjuk diplomás férfiakra. Van vajon olyan köztük, aki nem egy nőfaló típus, és gyereke sincs, nem is volt még házas. Hanem csak egyszerűen ilyen vagy olyan okból nem találta társát, és még egyedül tengeti...?

Ha tudsz ilyet, vagy te vagy az..., milyen okból van/vagy még egyedül?



2013. aug. 14. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
néhány biztos van, és ők meg gondolom a munka miatt nem vállalták be
2013. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Az olyan ha akart volna talált is volna 35 -40 éves korára.


Több mmint valószínű h nem is akar megházasodni és gyereket sem akar.


Egyik ismerősöm is hasonló, normális keresete van, diplomás (habár szerintem elég szánalmas ha ez számít annyira) sportolni jár folyamatosan az alkata is ahoz illő ugye, stb stb.

De ő egyszerűen nem akar összeházasodni és gyereket sem akar.

És amiért nem akar gyereket meg házasságot ezért nincs fix kapcsolata, mert minden nőre rájön 1x a dili hogy őt vegyék el.

2013. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért szerintem egy átlag pasinál nagyon maximum 30 éves korára előjön a stabilitásra vágyás... Biztosan van ilyen, akit te leírtál, de 1 a millióból.
2013. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A bátyám ilyen. Egyszerűen ahogy telik az idő, úgy lesz egyre nehezebb kifognia neki is egy független, épkézláb nőt. A legutóbbi barátnőjével már együtt laktak, de egyszerűen az ilyen nő mellől én is menekültem volna. Éjjelente kiszökdösött az ágyból, lecsekkolni a tesóm telefonját, ha 10 perccel később ment haza, mint szokott, akkor meggyanúsította, nagy ráértében volt, hogy egész nap kocsival követte a tesóm. Pedig ez olyan aranyosnak tűnt az elején....
2013. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

Jelentkezem!!!

38F.

Nincs viszont diplomám!

Mindenem megvan, azért vagyok egyedül, mert átlagnál többet keresni sok idővel tudtam, s ezt nem tolerálták, nem tolerálják... Sokszor megfordul ma már a fejemben a család, főleg egy feleség, de azt fent tartani a mai "igények" szerint, szintén sok munkaidővel tudnám és így látom az út végét, ezért kezdek hajlani a magányos farkas stílus felé...

2013. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Mert anyagi helyzetem nem engedi meg, hogy családot alapítsak. Van diplomám, de amit itt adnak az arra elég, hogy ne haljak éhen. Ami ma egy nőnek alapelvárás (menő kocsi, jól felszerelt lakás, utazás stb) arra sajnos nem telik.
2013. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Stabilitásra arra vágyom. Nekiállni gyereket nevelni a mai világban 36 éves fejjel? Na arra nem...


36 F

2013. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
66%
Érdekel felfogású férfiak vagytok ám...:)
2013. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Miért is kedves utolsó?
2013. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

#9esnek:

A stabilitás család mellett lehetetlek? Vagy lehet, egyszerûen csak jobb egyedül. :)

8as voltam.

2013. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!