Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meddig lehet várni egy nőre/pa...

Meddig lehet várni egy nőre/pasira? Mindig csodálkozom hogy egyesek képesek éveket várni egy másik emberre. Az esetek többségében leesik hogy hiába vártak. Megéri?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. De nehéz tovább lépni.
2013. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, ki hogyan van vele, de én az első barátomra 7 hónapot vártam. Csak azután csókolt meg. Utána még együtt voltunk egy darabig de az ilyen se veled se nélküled kapcsolat volt. Nem is volt jó igazán, de én akkor voltam igazán szerelmes.


A mostani barátommal azonnal összejöttünk. Ott nem volt semmi várás. Elmentünk sétálni, úgyhogy nem is ismertük egymást aztán már aznap egymásra találtunk.


Ez változó, hogy kinek mennyit kell várnia, és hogy megéri-e.

2013. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg várni.. Vagyis az én szempontomból nézzem. :D 2 évet vártam egy csajra.. és semmi.:D Szóval szerintem nem! Felejteni meg nehéz ahogy már leírták..
2013. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt tapasztalom hogy éveket várnak 5-6-10... éveket, akár egy életet. Közben nem keres mást és nincsenek más utak..csak a plátói érzelem.
2013. aug. 15. 10:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem kellemes úgy együtt lenni valakivel, hogy mással lennénk. Fejben hiába lépne tovább.
2013. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy ilyen továbblépés sajnos nem úgy működik, hogy jó, akkor ha keddig nem jön össze, akkor mást fogok szeretni… Hiába keresel más párt, ha közben mindig másra gondolsz… Ez tipikusan az az eset, hogy a szívnek nem tudsz parancsolni. Aki éveket vár, szerintem ő is tudja jól, hogy ez nem túl bölcs dolog… de hát mit tehet a szerencsétlen ha egyszer….
2013. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
rám a férjem 2 hónapot várt, addig naponta ostromolt. A legtöbb pasi tuti nem próbálkozik ennyit, de mint a példa is mutatja jól tette hogy nem adta fel:) AKi évekig vár az hülye.
2013. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Viszonzatlan szerelemre nem éri meg várni, viszont ha úgy veszed addig úgysem lenne senki, szóval nem pont rá vár hanem valakit akivel jó lehet és az előzőnél még megvannak az emlékek.

Amikor tényleg szerelmes valaki, az életét képzeli el valakivel, akár gyereket is akar akkor simán vár akár éveket. Szerelem az egy olyan dolog, hogy mellette nem érdekel senki más, vagyis én így tapasztaltam meg.

2013. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nőre 1 hetet érdemes várni.
2013. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Évekig nem élnek szexuális életet az ilyen emberek, nem gond? Évekig epekednek egy nő-pasi után, és van hogy tudja hiába.
2013. aug. 15. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!