Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatok ilyen lányokat...

Hol találhatok ilyen lányokat pl érzelmes, gyengéd, szeretetre vágyó, odabújós típus?

Figyelt kérdés
budapesten lakom 17 éves fiu vagyok. és énis érzelgős típus vagyok. hol találhatok ilyen lányokat? mert fent vagyok kb 3 fajta társkeresőn de a 10 ből kb 1 ír nekem vissza a levelimre. raktam ide fel már kb 1 hónapja képet is magamról és azt mondták sokan hogy 10 ből 8-as 9 es pontot adnak.. szal olyan átlagos pasi vagyok.

2013. aug. 15. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
14 éves lány vagyok. 12 évesen megerőszakoltak. azóta vagyok ilyen amit leírtál:)
2013. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez duurva. Belőlem a szexuális erőszak azt váltotta ki, hogy ennek az ellentéte legyek... Elutasítom a szeretetet, nem vagyok bújós egyáltalán...


Egyébként szerintem bárhol találsz csak ismerkedni kell.:) Szerencsére sok lány ilyen és szereti ezeket, ha közelebb kerülsz hozzájuk lelkileg.

2013. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem már megvan a kis tündérem aki kb pont ilyen és az odabújás miatt mindig horrort választok :333
2013. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Èn ilyen lány vagyok:) De irj ha gondolod és tegyél pròbára 16/L
2013. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!