Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy olyan...

Miért van az, hogy egy olyan fiú, aki tényleg érző szívű, tényleg jófej, nem ilyen bunkó, verekdős, másokat bántó típus mégis láthatatlan a lányok számára és nem is akar egy lány ssem tőle semmit? Miért nem kell egy lánynak sem egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert az ilyen fiúk témája nagyrészt önsajnálat, még randin is, meg a nők szidása és kesergés.

No ezért.

2013. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ne próbálj "önreklámot" csinálni...
2013. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Úgy oldottam meg, hogy randin inkább a lányt beszéltettem, hogy meséljen magáról, stb. csak ne nekem kelljen témát kezdenem.
2013. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nem férfias.
2013. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az a mágikus kisugárzás.
2013. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én randin folyton jófej vagyok, kedves meg humorizálni szoktam, van, aki nevet rajta, van, aki fapofát vág, de lényegében a külsőm miatt folyton dobnak első randi után. Utálok nyavalyogni, de ez az oldal pont jó arra, hogy közöljem mennyire rosszul esik, hogy hiába minden, nem kellek a lányoknak.
2013. aug. 3. 01:01
 7/8 anonim ***** válasza:
de azzal h ez mennyire rosszul esik,attól még jobb nem lesz.
2013. aug. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem 3 lehetőség van:(amit úgy megfigyeltem anno).


1 Beleszeret a lány a csibészbe nulla aggyal,totál bezsong. Amolyan libatípus, ez a legrosszabb verzió.


2 Olyan mint akit hipnotizálnak maga se érti tán még seggbe is rúgja vagy 100-szor elküldi, az meg max. rövid időre tágít úgy szem előtt tartja a lányt, messze nem megy. Azt pont jókor valami segítségfélét nyújt ebbe tutira jók, kihúzzák a legnagyobb kekvárból is akár az embert (ha totálpeches) akkor már úgy nem tudja, akarja elküldeni, amolyan őrületféle az egész, se vele se nélküle káosztenger. Maguk se tudják mi. De kell akkor, ez ennyi,extrém intenzitású érzelemféle gebasz.


3 A lány annyira nem hülye hogy a balhésat választja a nyugalom helyett, csak ha fordítva tesz kb. laposra verik a rendes gyereket. Te ezt sose tudod meg, hogy te lettél volna a be futó.


Persze nyilván nem rólad van szó de az élet színes tán túlontúl az.

ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!