Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha olyan lányra vágyom, aki elfogad alacsony, sovány, inkább aranyos pofájú gyerekként is és nem akar turbó pasit gyúrni belőlem, amihez pénzem sincs, csóró életmódom miatt?

Figyelt kérdés
Mielőtt belém kötnének, szoktam sportoli, de nekem szerintem csak a tömegnövelős éledmód segíthetne, ha sok kilóval több lennék, de én nem tudom ezt megtenni jelenleg, szeretném, ha egy lány így fogadna el, ronda nagy orrú, sovány fiúként.
2013. aug. 5. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Önmenedzselésből jeles;)
2013. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne normális, olyan lányra kellene vágynod aki megvet megaláz és csak azért van veled hogy kiélje rajtad a beteges uralkodó hajlamait! :D
2013. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenki arra vágyik, hogy saját maga miatt szeressék, hogy olyannak fogadják el amilyen. Ezzel nincs is semmi baj, csak nem biztos,hogy találsz is ilyen személyt.

Keresgélni,próbálkozni kell.

2013. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!