Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ismerkedne valaki egy...

Lányok, ismerkedne valaki egy 29 éves testépítő pasival? Elsősorban 22 év alatti lány érdekelne!

Figyelt kérdés
Idõ hiányában próbálok itt ismerkedni, lehetõleg olyan lánnyal aki elfogadja ezt az életformát, légy csinos, és fiatal:-)
2013. aug. 16. 07:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de inkább 22 felett gondoltad nem? :) Legalábbis ha életformáról beszélsz, gondolom tartós kapcsolatig elfajuló dolog érdekelne.


Kondi teremben egyébként nem járnak lányok? Volt ismerősöm aki kondi terembe járt. Mindig elsősorban a csajokról mesélt, akiket a konditeremből ismer. Ha ott ahova te jársz nincs ilyen, próbálj meg benézni más helyekre is, illetve különböző időpontokban. Más tapasztalatából mondva kondi teremben jól lehet ismerkedni. :)

2013. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

29 létedre 22 alattival?

magadnál vagy? vagy elvette a szteroid az eszed???!!!

szállj már le a fiatal csajokról!


keressél szépen saját korosztályodban. Vagy ott már nem megy? Ergo semmire sem jók a felfujt izmaid?

Most komolyan szánalom vagy, ha csak fiatal, és komolytalan lányokkal akarsz kapcsolatot kezdeni.

2013. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2-esnél a pont...Szánalmas vagy kérdező.
2013. aug. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Itt ti vagytok a szánalmasok, milyen jogon szabod meg neki, h kit kereshet?

Másrészt igaza van, inkább van az ember fiatal, szép nőkkel, mint szottyadt seggű vénasszonyokkal...

2013. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29 éves csajok még nem szottyadt seggű vén nők.A te felfogásoddal van itt baj.
2013. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Újabb testépítő csíra, aki azt hiszi a kis tizenéves fruskákat leveszi a lábáról így majd' 30 évesen. Inkább a könyvtárban eddzél.
2013. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"29 éves csajok még nem szottyadt seggű vén nők.A te felfogásoddal van itt baj."


Még van egy jó évük :D.

2013. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7-es, ez hülyeség...:) Láttam én már olyan 50 éves nőt is, aki annyira jól tartotta magát, hogy 25-30 évesnek nézett ki.Aki igényes, az tudja tartani magát valamilyen szinten, bár ez génektől is függ :/.
2013. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ritka.

Másrészt akkor se különb az, aki meg akarja szabni másnak, h kivel lehet meg kivel nem.

Nevetséges, nem is értem honnan veszi a bátorságot??!!

2013. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
7-8év korkülönbség sok? ?? Ne vicceljetek már , nem 14-15 éves gyereket keresek, hanem 19-22 éves csajt. . És igen, nem szeretem a saját korosztályom, mert én se nézek ki többnek 24-25-nél, és ismerkedni szeretnék, igen, dugni lehet találni az edzõteremben is bárkit 18-45 ig, de nem ez a cél. .
2013. aug. 16. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!