Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ismerkedne valaki egy...

Lányok, ismerkedne valaki egy 29 éves testépítő pasival? Elsősorban 22 év alatti lány érdekelne!

Figyelt kérdés
Idõ hiányában próbálok itt ismerkedni, lehetõleg olyan lánnyal aki elfogadja ezt az életformát, légy csinos, és fiatal:-)
2013. aug. 16. 07:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem értem miért gondolja mindenki hogy egy testépítõ egy tanulatlan paraszt, persze ilyen is van, de így hogy valaki nem is ismer, és ilyet ír rólam, még ha burkoltan is, az a saját értelmi színvonalát tükrözi!! Szép napot nektek is:-)
2013. aug. 16. 13:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt hívják a média hatásának :) Amit látnak az emberek, azt hiszik el és ezért általánosítanak és csak, mert most rólad van szó, ettől még te is hasonlóan gondolkodsz másokról, szóval te sem vagy különb senkinél, nehogy azt hidd.
2013. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A sok nyomorék állandóan beleköt a kérdésekbe, válaszokba. Teljesen normális az 5-10 év korkülönbség. Sőt, az az ideális! De a majomja ennyit nem képes felfogni! Sok frusztrált majom jár ide, akik irigységükben mocskolódnak! Az ilyeneket persze nem tiltják ki innen...
2013. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

5-10 éva normélis korkülönbség????

te tudod miket bezsélsz ?

nemkéne az apakomplexusodat normálisnak nevezni!!!!

22 vagyok, akkor én csak 12 évesekkel járhatok az elméleted szerint? hát gratulálok. nézzél már kicsit magadba azért.

hol van egy 20 éves lányak szüksége 30 as kiélt, netán elvált, vagy gyerekel rendelkező pasira????

szánalmasak vagytok! te is meg az izomtibi kérdező is, akinek mint láthatjuk amga is megmodta, hogy nem emgy a saját koosztálya, és ezért hülyíti majd a fiatalokat...

2013. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!