Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem erdeklem? Ha van egy regi...

Nem erdeklem? Ha van egy regi ismerösötök, tehat nem idegen a pasi, tudja, hogy milyen vagyok es elhiv randizni, ahol minden jol ment, de azota eltelt egy het es nem jelentkezik, akkor ilyenkor mi a helyzet? Nem akar tölem semmit?

Figyelt kérdés
Masnap este en irtam neki,hogy jo volt vele,köszönöm,de nem valaszolt.
2013. aug. 16. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ja nagyon úgy nézz ki :S

mondjuk szerintem nem kellet volna ráírnod másnap.

2013. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar en is megbantam... :(
2013. aug. 16. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
mi volt a randin? Csók? Akkor lehet, hogy nem akar semmit
2013. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt csok,de mondta,hogy mar regota akart velem beszelni,de megsem mondott semmi konkretat,csak,ugy beszelt mintha tovabb szeretne vinni a talalkakat.Sokat meselt magarol,meg felölem is erdeklödött.Ja meg vegig kedvesemnek,meg szivemnek hivott.Elöször nem hittem afülemnek,de vegig igy becezett.Ki erti a pasikat?! :(
2013. aug. 16. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:

egy ilyen miatt szomorkodsz?

felesleges lesz annál jobb is

2013. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy akkor csak nem akar gyorsnak, tolakodónak tűnni!
2013. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aaaa,nem egy szegyenlös fajta,szoval szerintem,ha tenyleg akarna valamit,akkor mar jelentkezett volna... :( Sajnos muszaly leszek tultenni magam rajta.
2013. aug. 17. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!