Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van valaki más hasonló helyzet...

Van valaki más hasonló helyzetben? Aki gondolja írjon priviben dumálgatni!

Figyelt kérdés
A családom ellenem van, mert nem találok munkát fiatalként és most egyéb pénzügyi problémák is vannak, ami miatt mindenki engem cseszeget, mintha én tehetnék róla, hogy nem könnyű manapság munkát szerezni, ha nincs ismerősöd vagy nagyon durva végzettséged. Mindnehová beadom, ahová elég a végzettségem, naponta nézek új állásokat, de eddig sosem hívtak sajnos munkával kapcsolatban és már nekem is sok ez, jó lenne valami munka, mert semmi pénzem már nekem sem. Közben a lányok terén sincs semmi, hiányzik már valami normális lány is az életemből ez is kicsit elszomorít.

2013. aug. 9. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok most végeztem suliba és 1700euró tartozással kezdhetek majd munkába állni :)
2013. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fél évet dolgoztam eddig feketén és 1 éve végeztem a sulival. Most egy tanfolyamra járok de ha vége akkor fogalmam sincs hogy hova megyek dolgozni mert nagyon nehéz elhelyezkedni. A legtöbb munka nem valós, jutalékos, ügynöki munka.

Apám is csesztet h dolgozzak.

2013. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mostmar szerintem mindenkit megremiszt ez a munka-fizetes dolog. Ne parazz addig mig tudod h te mindent megteszel annak erdekeben hogy munkat talalhass. Engedd el,hisz ugysem segit semmit a parazas.
2014. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!