Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha egy fiú részegen...

Lányok! Ha egy fiú részegen próbál ismerkedni veletek egy buliban, tök mindegy, hogy jó fej e vagy sem, kerülitek?

Figyelt kérdés
Mert volt velem múlt héten egy ilyen eset, hogy buliban kicsit részegen (mindenre emlékszek és nem hánytam :D) odamentem egy normális(nak tűnő), aranyos lányhoz elkezdtünk beszélgetni stb. és amikor Facebookon érdeklődtem nála, hogy nem e hoztam kellemetlen helyzetbe múltkor, de nem válaszolt rá. Gondolom hülyén érezte magát a bulin, le is lépett Facebookról. Most azért nem beszélne velem, mert ittam, neki meg nem ilyen az ideális pasi, vagy nem jövök be neki? Haverjaim szerint nagyon is bejöttem nála, de nem kellett volna ittasan megismerkedni vele. Mi a ti véleményetek?
2013. aug. 16. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát ott helyben nem küldöm el. De elég zavaró amikor azt hiszi, hogy folyékonyan beszél, és rohadtul nem. Mindent 2x mond el, a viccei nem is viccesek.. :D

Persze van az a spicces aki sokkal jobb arc piásan mint anélkül, van akin nem látszódik egyáltalán az alkohol. De annál a beszélgetésnél többre nem is tervezek ilyenekkel.

Előre el akarom kerülni a kellemetlen részeket.

2013. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ha lány is be van csiccsentve még hagyján, de egy józan csajnak (hiába van buli), nem leszel igazán vonzó.

Belegondolsz egy részeg kívülről olyan, mintha valami mentális roggyanása volna. Hiába vagy jó dumás, jóképű, ha a szemed ketté áll, tántorogsz, és artikulálatlanul beszélsz. (Közben meg utólag úgy emlékszel, hogy nem is.:P) Ráadásul az illető még azt is előrevetíti magának, hogy minden bizonnyal nem ritkán iszod le magad a sárga földig.

2013. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Velem is volt már, hogy kicsit részegen oda jött a pasi, nem küldtem el, táncoltunk meg el voltunk, jófej volt :D Aztán beszéltünk FB-on is, azóta is jóban vagyunk :)
2013. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!