Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg foglalt lenne már az...

Tényleg foglalt lenne már az összes alacsony, cuki, kislányos kinézetű, nem ribizli típusú tini lány manapság?

Figyelt kérdés
Főleg a 14-17év körüliekre gondolok. Valahogy úgy látom, hogy amelyik ilye cukorfalat lány megtalálható annak van pasija és a mázlist srácot szétcsókolgatja már a kicsike cuki lány. Én meg szomorú vagyok, mert minden cuki lány, aki nekem bejön és jófejnek is tűnik vagy foglalt vagy nem akar pasit vagy leszbi. :D
2013. aug. 16. 21:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
kérdező ne idegeskedjél már! Nem mindenki foglalt, én nem érzem magam rib.cnak, és foglalt se vagyok(Az már más kérdé hogy azért mert enm találtam eddig olyat akivel össze tudtam volna jönni :D).
2013. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Figyelj,elég sok szabad ilyen lány van:) csak nézz körül,biztos nem az összes foglalt. Az ilyen lányok általába n félénkek is (énis ilyen vagyok szóval tudom de általába mondom szal' vannak nagyszájúak persze) így nem kell rájuk rontani egy "szúrnálak!!" szöveggel.
2013. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!