Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14-15 éves lányok, ti járnátok...

14-15 éves lányok, ti járnátok egy korotokbeli fiúval, aki arcra nem de hasra kövérke? De viszont nagyon megértő, kedves, bármit megtudnátok beszélni, mindig tudatná veletek hogy szeret, segítene amibe tudna stb.

Figyelt kérdés
Igazábol ezt magamrol irtam dehát nem mindegy ? Csak kíváncsi vagyok, mert eddig ugy látszik hogy aki pocakos, az nem érdemli meg a boldogságot.Egyszer az egész osztály elött mondtam egy lánynak hogy szeretlek, és egyszerüen a pofámba nevetett.Azóta ha valaki tetszik, azt magamba folytom ameddig megnem unom, és már azon kapom magam hogy már nem is tetszik.Amugy akinek bevallottam abba 2 évig voltam szerelmes,és utánna 1 nevetéssel össze is törte a szivem.Én már nem merem bevallani senkinek mert ugy is elutasít és ujabb csalódás? Ti mit gondoltok? Lehet egy esélyem valaha 1 norm lányra ?
2013. aug. 16. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én 100%-ig biztos vagyok benne ,hogy nem azért nevetett ki mert pocakod van hanem azért mert egy kiba_zott idióta vagy.
2013. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez a kis ismertető alapján aranyos vagy, úgy tűnik, hogy tényleg nagyon tudsz szeretni :) a legtöbb lány erre vágyik, viszont ilyen idős korban sokat számítanak a külsőségek..én azt mondanám, hogy kezdj el sportolni, az az önbizalmadnak is jót tesz és nagy sikereid lesznek a lányoknál ilyen belső tulajdonságokkal! :) 14/L
2013. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
persze, miért ne? nem a külső a leglényegesebb...14L
2013. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jajj de örülnék ha igazibol mondaná egy lány hogy aranyos vagy *_*.Észre se vettem, de ahogy olvasgattam amit irtatok végig mosolyogtam valahogy így ---> :D :D :D.Szerintetek hülyeség az hogy arra szoktam elaludni, hogy van egy aranyos barátnöm aki mellettem fekszik, a feje a kezemen,közben beszélgetünk, a haját birizgálom vagy hogy mondják xd.
2013. aug. 16. 22:27
 5/12 A kérdező kommentje:
Ne ugy vegyétek amit irtam hogy, a levegövel beszélgetek, hanem igy gondolatba.Elképzelem milyen kellemes lehet.
2013. aug. 16. 22:30
 6/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok :) hidd el, kb. minden 2. korunkbeli így alszik el, ez normális, mindenki vágyik arra, hogy szeressék. Bár a legtöbb fiú kicsit mocskosabb dolgokkal a fejében alszik el :D de látszik, hogy te megbecsülöd a lányokat.
2013. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az komoly.Majdnem megsirattál XD.Utolsó mondatot elolvastam, annyira elmosolyodtam.Jajj istenkém de hülye vagyok.Amugy meg nagybáttyám 40 éves és ő is eléggé nagy darab.De a barátnője végilüs jól néz ki, ahhoz képest hogy 45 éves.Lehet hogy majd nekem is 35-40 évesen kéne csajozni.xD
2013. aug. 16. 23:22
 8/12 A kérdező kommentje:
21 évigmit kezdjek magammal ? Aludnom kéne egy 'iszonyú' hosszú téli álmot ;-)
2013. aug. 16. 23:25
 9/12 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, szerintem te egy iszonyú rendes lány vagy, és az biztos hogy döglenek érted a fiúk. :)
2013. aug. 16. 23:32
 10/12 anonim válasza:
szia persze hogy lenne kedvem :)
2013. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!