Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem létezik olyan lány,...

Miért nem létezik olyan lány, aki megismerkedne egy kedves, megértő, szeretgetős, szenvedélyes, szeximádó, de csúnya selejt testi adottságokkal rendelkező fiúval?

Figyelt kérdés
Én nekem nem kell ilyen beképzetl szépségkirálynő, nem bírnám elviselni egy napig sem a jellemét, mégis nehéz rendes lányt találni, aki jellemre megfelelne és, aki el tudná fogadni, hogy nem vagyok egy hű, de helyes, lányok álma típusú fiú.
2013. júl. 17. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Amíg magadat csúnya selejt testi adottságúnak tartod addig nem létezik számodra ilyen lány! Mindenkinek vannak hibái és senki sem elégedett magával 100%-ig..talán a kondizós lányok/fiúk 95%ig szeretik magukat de ehhez is iszonyatos erőfeszítéseket kellett tenniük és évekig kitartóan edzeniük..fogadd el magad( tudom nehéz) aztán könnyebb lesz!

Hidd el a lányok sem elégedettek magukkal 100%-ig!

2013. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Azért mert csúnya:D

Ha az vagy akkor egy nőnek sem fogsz kelleni soha. Max a látszatot elérheted, pl jó ruhát frizura meg ilyesmik.


Na de nézd csak meg, hogy le leszek pontozva amiért őszinte mertem lenni.

2013. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
mert, minden lánynak megvan a férfi ideálja szintén minden hímnemű embernek is, a randább fiúk kevesebb lánynak jönnek be, éppen ezért a csúnyább srácoknak muszály a kedvességre, és a megértőségre hangolniuk magukat, ha ezt nem teszik akkor reménytelen lesz a helyzetük, de ne hidd, hogy a helyeseknek jobb dolguk van, igaz könyebb lányt találniuk, de mivel jól néznek ki így bármilyen lányt kifoghatnak, mint egy túl jó csali amire egy sikló akadt rá, aki a végén totál kikészíti
2013. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Előzö tényleg nagy igazságot mondtál..ha végigmész az utcán akkor te is csak kizárólag szép embereket látsz párban igaz-e? Full macsó pasikat full nőkkel? Ilyen a szomszédházaspártól kezdve a szüleid barátain keresztül az járó kellőkig mindenki! Zsír! Lehett velem van a baj de én látok nem szép fiúkat is nem szép lányokkal..de megyek iratok fel szemüveget!
2013. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
bocs 83% az előző!
2013. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"fogadd el magad( tudom nehéz) aztán könnyebb lesz!"


VAGY kezdjen el edzeni ő is, nem pedig egyből megalkudni azzal amije van. Higyjétek el (te is kérdező) hogy sokkal nagyobb öröm ha szívós munka árán de úgy néztek ki ahogy ki akartok nézni mintha egyből feladnátok és egész hátralévő életetekben önigazolásokba temetkeznétek kinézet terén. (Plusz a sport egy rakás, az életben egyébként is fontos dologra tanítja meg az embert)

2013. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mert nincs rá szüksége, a top hímek feleség/barátnő mellett is szakítanak rájuk elég időt ahhoz, hogy azt higgyék nekik is csúcsmodell jár
2013. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
magyarul nincsenek rádszorulva, te majd csak akkor kellesz ha elég bájgúnár ment végig rajtuk ahhoz, hogy felmerüljön az igény valami másra
2013. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mindig megmondják a lányok és fiúk is, hogy ronda vagyok, miért is kéne azt hazudnom, hogy helyes vagyok, ha ez nem igaz?!

Én olyan lányt keresek, aki elfogad ronda fiúként, de úgy látszik nem létezik ilyen.

2013. júl. 17. 18:16
 10/16 anonim ***** válasza:

Régen volt a jó akkor akkor még csak annyi volt a követelmény, hogy a férfi csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél! Ma meg ami megy az elképesztő...

Mindegy végül mindenki lesz öreg és csúnya egyszer akire undorodva néznek majd az akkori fiatalság fullos egyedei és megállapítják, hogy ez az ember RONDA!

2013. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!