Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem megy az ismerkedés, hogy...

Nem megy az ismerkedés, hogy javíthatnék rajta? Bővebben lent 19f

Figyelt kérdés

minden próbálkozásom kudarcba fullad.

nem nézek ki elég jól,lehet az a baj.

mert elég kövér is vagyok, fogszabályzóm is van, és mikor a csajok megtudják,hogy csak 12 centis a farkam, akkor olyan furcsán kezdenek viselkedni. tudom, hogy fontos az őszinteség, de most akkor ez csak valami tévhit?

eddig minden lánynak írtam szerelmes verset, mert tudom,h szeretik a romantikát, de csomószor kiröhögtek már. az utcán se merek odamenni senkihez nyáron, mert baromira izzadok, és nagyon büdös tudok lenni. bulizni nem járok, mert legutóbb elköltöttem egy csajra 60e ft-ot,amit a nyáron kerestem meg. és most így ki van lőve,hogy elmenjünk valami klímás helyre.


2013. aug. 17. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Na most... először is kétlem, hogy annyira csúnya lennél különben sem hiszem el amíg nem látlak ill. nem küldesz magadról képet.

Másodszor én igazán megértem, hogy fontos az őszinteség. de nem ismerkedésnél senki nem szokta megemlíteni, hogy hány cm-s a farka.

Harmadszor én is lány vagyok, viszont ismerkedésnél egyszerűen hülyét tudnék kapni ha egy fiú nekem szerelmes verset írna, mert túl nyálas az egész.

Negyedszer egy lányra ekkora méretű összeget nem költünk, én soha egy férfitól sem várnám el, hogy ennyit költsön rám.

2013. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem értem :D Romantikáról beszélsz meg arról, hogy mid mekkora. Talán ne mondd nekik, én még senkivel se ismerkedtem meg úgy, hogy elmondta volna hány centis, ha eljön az ideje eljön, nem kell arról beszélni.A fogszabályzód meg nem a világ vége, majd leszedik és szépek lesznek a fogaid. Ha izzadsz fürödj többször, használj dezodort, hintőporozd a lábad...

És ne költs egy csajra se 60ezret. Ha valakinek tetszel úgy is fog veled találkozni, hogy nem kell rá költened.

2013. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 viktor123456 ***** válasza:
Javasolnám, hogy előbb kezdj el sportolni. Ha nem vagy vonzó egy nőnek, akkor nem sok esély lesz a csajozásra.
2013. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1-sel teljes mértékben egyet értek!

ismerkedésnél nem kell megemlíteni, hogy mi mennyi centi meg ilyenek. igen fontos az őszinteség meg minden, de nem ennyire...

lány vagyok én is és én sem bírom a szerelmes verseket, de ez emberfüggő.

és ne költs 60ezret senkire se!

2013. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!