Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nemrég megismertem egy srácot...

Nemrég megismertem egy srácot már kétszer találkoztunk, de furán viselkedik az utóbbi időben, most mivan akkor?

Figyelt kérdés

pár héttel ezelőtt megismertem egy fiút,akivel nagyonsokat beszélgettünk,szimpatizálunk egymással,már 2x találkoztunk.

Először egy buliba mentünk,másodszorra már a családjának is bemutatott.De azóta amikor irunk a neten kb.csak hangulatjeleket küld,és nem válaszol szinte alig.De megkérdeztem mi ahelyzet velünk és aztmondta,hogy reméli hogy lesz még pár alkalom hogy találkozunk,mert odavan értem.SZámíthatok jó visszajelzésre? Mikor lenne megfelelő a következő találkozás,vagy mi az amivel megfoghatnám magamnak,mert nagyon bejön a srác :)



2013. aug. 17. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Mozi, és utánna kaja, séta :)
2013. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!