Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg olyan szörnyű dolog,...

Tényleg olyan szörnyű dolog, ha egy 30-as férfi egyetemre jár?

Figyelt kérdés

Tanulás plusz munka. Magamnak főzök, magamnak mosok, szóval nem anyuci kisfia vagyok. Ennek ellenére ismerkedésnél ha szóba kerül, hogy tanulok (is), akkor ott helyben rögtön vége, és elveszítem a másik fél érdeklődését. Egészen biztos, hogy erről van szó, már egy ideje figyelem a dolgot. Ennél a pontnál vérzik el.


Lányok, nők, a ti szemszögetekből nézve ez miért olyan rossz dolog? Érdemes ezt a lehető legtovább titokban tartani, és csak akkor mondani el, amikor már kialakult valami kötődés?


2013. aug. 17. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
doktorira jársz?
2013. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez még becsülendő is, hogy dolgozol + ilyen korban is tanulsz szóval nem értem miért reagálnak rá így
2013. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Takarítani?
2013. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nem az, inkább becsülendő.
2013. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez becsülendő!

Örülj neki,hogy ott hagynak idejében azok a ...ok! :)

2013. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Bár én fiatal vagyok (18), de szerintem ezzel amit itt mind leírtál semmi probléma és nem értem, hogy azok akikkel eddig megismerkedtél miért viselkedtek úgy ahogy.

Sőt, dicséretes, hogy jársz egyetemre, tanulsz és emellett eltartod magad.

Szerintem ismerkedj tovább és ha szóba kerül ez a téma, mondd el őszintén, hogy mi a helyzet. Aki normális, tovább lát mint az orra hegye.

2013. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz dolog egyáltalán.
2013. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra pedig kifejezetten szimpatikus! Szerintem az egyik legvonzóbb dologhoz tartozik egy férfi esetében , ha tanult és intelligens és el tudok vele beszélgetni bármiről.
2013. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Érthetetlen! Nálam épp az ellenkezőjét váltanád ki, bár igaz, hogy én fiatalabb vagyok. Esetleg elmondanád, hogy mit tanulsz? Lehet az volt igazábó ijesztő az eddigi barátnő jelöltek számára. :)

19/L

2013. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az ország egyik legnagyobb egyetemének egyik gazdasági szakán vagyok. Ennél bővebbet nem mondok, mert akkor felismerhető lennék. Ugyanezen okból kifolyólag privátokra sem válaszolok, elnézést, de ez nem ismerkedős kérdés, hanem ismerkedésről szóló kérdés. Az anonimitáshoz ragaszkodom, a nicknevet is beleértve.
2013. aug. 17. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!