Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal, aki várni szeretne vele a nászéjszakéig?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és nem vallási, hanem erkölcsi okokból nem szeretném házasság előtt. Azt szeretném, ha a férjemmel történne meg, és előtte nem adnám oda magam másnak, azé lennék, aki feleségéül választ. Azt tapasztalom, hogy a fiúk kinevetik ezt a felfogást, volt már, hogy hülyének néztek. A szüzesség erény, de nálunk már szinte fél az ember, ha rákérdeznek, és ő még ''tiszta'', holott mint mondtam, valójában ez a természetes dolog. Úgy érzem, nagyon különálló vagyok evvel a nézetemmel, és rossz érzés. 22/L
2013. aug. 15. 18:16
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Ha te vagy életem szerelme és nem akarsz 5 évet várni az esküvővel.
2013. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

Én járnék ilyen lánnyal :) Igaz, sokaknak ez nem számít, de azért mégis csak érték ez.


Off:Ha bebizonyítják, akkor nem csak erkölcsi, hanem genetikai értéknek is fog számítani ez, tudom nem ide tartozik, de van egy erről szóló cikk, hogy milyen előnyei vannak a gyerekre nézve az ilyen erkölcsnek, akit érdekel, annak elküldöm privátba.

2013. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon szeretném őt, természetesen tiszteletben tartanám a nézeteit, és várnék vele a házasságig.
2013. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
37%

Először is nem evvel hanem ezzel.


Nem csak fiúk hanem én is kinevetem ezt a felfogást. Honnan tudod, hogy az a férfi aki majd elvesz feleségül örökké veled lesz és örökké téged fog szeretni. Semmi sem biztos. Én büszke vagyok arra, hogy 16 éves koromig szűz voltam nem úgy mint sokan 13-14 éves korában már elveszti, de nem is vártam volna már tovább vele, nekem az úgy jó volt és meg sem bántam és nem is fogom. Ettől függetlenül nem vagyok holmi rib_nc aki mindennap mással van és ugyanolyan tiszta vagyok mint eddig.


A másik pedig az hogy eléggé nehéz lesz olyan pasit találni aki hajlandó lesz várni. Még ha szerelmes is nem fog örökké rádvárni hisz úgyis elmúlik a szerelem.


De ha neked mindez jó akkor semmi baj. Csináld csak és remélem hogy siikerülni fog habár eléggé kétlem.

2013. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:

Nézd,maga a nézeted tisztelendő,de sajnos nem éppen működőképes.Mi van ha a nászéjszakán derül ki,hogy nem illetek össze szexuálisan a férjeddel? Ez hamar lerombolhatja a házasságot.

Vagy rájössz 10-15 év múlva,hogy nem élted ki magad.


Vannak szerencsés kivételek,de felesleges megfosztanod magadat az örömöktől vagy ekkora kockázatot vállalni..

2013. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
#4-es, pedig vannak ilyen srácok!Igaz, nagyon kevés, de vannak.Hogyha valaki igazán szerelmes, akkor nemfog csak 1-2 hónap múlva elmúlni az a szerelem és ezer féle képpen kilehet mutatni, hogyha szeretjük a párunkat, nem csak szexxel.
2013. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

Én nem járnék ilyen lánnyal. Mi van ha miután lefekszel a férjeddel úgy érzed vele nem az igazi? Nem tud boldoggá tenni? Akkor vele maradsz és nem leszel boldog? Mert azért boldog kapcsolatnál az ágyban is rendben kell lenni a dolgoknak. Megcsalni nem csalod meg, elválni nem akarsz marad a szenvedés.

Másik dolog, hogy petting mehet? Mert ha igen akkor teljesen értelmetlen, ne haragudj a hasonlatért de rengeteg olyan fiatalról hallottam, akiknél ez ment:

"Nem akarom elveszteni a szüzességem ezért csak fenékbe engedem". Tehát ez teljesen hülyeség.

Milyen erkölcsi norma írja elő, hogy házasságig nem szexelhetsz? Régen ez volt a hagyomány? Biblia nem, mert azt mondtad nem vallási okokból.

Másrészt fiúnak is megterhelő, hogy nincs szex, kitudja meddig.

2013. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:

6#-s én nem egy két hónapról beszélek. Esküvőt nem szoktak ilyen hamar szervezni. Gondolj bele 5-6 év után lesz esküvőtök hiába nagyon szerelmes valaki ennyi ideig úgy sem tart.


Na meg igen, mi van akkor ha jóval később derül hogy egyszerűen pocsék a pasi az ágyban? Mi van ha ezért szétmennek? Kezdőthet minden előről és igazából a kérdező ott fogja magát érezni ahol a part szakad.

2013. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Kedves 2/7-es válaszoló, érdekelne a cikk.

A többieknek: nem mondtam, hogy 5 évig járni fogok a leendőbelimmel és utána esküvő. Megvan annak az esélye, hogy elválunk, az mindig benne van a pakliban, és akkor sem fogom megbánni. Hogy miért gondolkodok igy? Mert úgy érzem ez a helyes. És igy érzem magam tisztának. Azt még hozzá teszem, hogy a későbbiekben a nemi élet nem lehet annyira rossz, hogy ez vezessen egy váláshoz, ha a két fél között erős szeretet és lelki kapocs van.

2013. aug. 15. 18:31
 10/50 anonim ***** válasza:

Én nőként mondom, hogy nem! Nagy szerencse kell ahhoz, hogy találj ilyen fiút, ha találsz, ráadásul még jó is legyen a szex. Mert ha nem lesz az, abból tuti válás lesz!


27/N

2013. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!