Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy felnőtt,...

Miért van az, hogy felnőtt, fiatal fiúként leragadtam a cuki, aranyos, kislányos kinézetű tini csajoknál, nekem miért ők tetszenek még mindig, főleg a 14-15 év körüliek?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nekem egy aranyos, félénk, szűz, tapasztalatlan, esetleg huncut, nevetgélős, kislányos kinézetű fiatal tini lány jobban bejön, mint egy műkörmös, szolizott, agyonsminket kirakom mindenen típusú igazi nő. Tudom, hogy emiatt sokan pedonak tartanak meg minden, de ez van, csak nem értem miért. De volt már olyan, hogybuszon ilyen cuki lányok rólam súgdolóztak, egyiknek bejöttem szerintem, mert nézett és mosolygott is rám, de a korom miatt nem mernék kezdeményezni náluk, viszont van, hogy fb-n is megtalálnak ezek a tini lányok és kezdeményeznek nálam, szóval úgy érzem a vonzalom kölcsönös köztünk, míg az ilyen műnők engem elég durván lenéznek, viszont é is lenézem őket, mert nekem ilyen agyatlan, beképzelt, agyonvakolt csajok nem is kellenének őszintén szóvla, nem értem mirét hiszik azt, hogy mindenki rájuk van gerjedve. EGy terméseztes, cuki, pici csaj sokkal vonzóbb számomra. Főleg az ilyen tornacsukás lányok érdekelnek, vagiys általában ők szoktak tetszeni nekem, haveromék szerint ők átlagosak külsőre, de nekem tényleg bejönnek, igaz pedomacinak csúfolnak, mert azért nem vagyok már tini, de most mit tehetnék, ez van, hogy kihez vonzódunk neml lehet befolyásolni végülis.

2013. júl. 26. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bino ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatoddal megválaszoltad a kérdést...
2013. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:

Régen sokat csúfoltak esetleg kiközösítettek gimiben szakközépben? Esetleg voltak gimiben lányok akik elutasítottak? És azt ami kimaradt akkor, azt most még mindig szeretnéd megkapni?


Vaagy Visszamaradott vagy?

2013. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szolizott, agyonsminkelt, kirakom mindenem típusú nők társaságát kell keresni, hanem a természetes, cuki, pici csajokat a saját korosztályodból... szerintem vannak, nem csak szolizott, agyonsminkelt... stb nőkből áll a 20 év feletti generáció. Abban nehezebb dolgod lehet, hogy ők nagyobb eséllyel foglaltak (hiszen az agyonszolizott... fel nem sorolom mégegyszer-nők általában nem kellenek komoly kapcsolatra senkinek), de az biztos, hogy vannak ilyen nők a te korosztályodban is. :)
2013. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább keress párt a saját korosztályodban és hagyd meg a fiatal lányokat a korosztályuknak és majd akkor nem fogok holnap, olyan kérdéseket olvasni, hogy "Magányos vagyok, valaki chat? (15/f)" and so on and so on.
2013. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok akit leírtál 15/L de van szerelmem ;) amúgy hány éves vagy? Mindegyik korosztályban vannak olyan lányok akik nem sminkelik agyon maguka! :) sajnos rgyre kevésbé... Mert a tinik többsége is tiszta smink... Nem értem mi a jó benne??? 0.o
2013. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 molotow válasza:
Hát nekem is ez a problémám és én sem értem igazán miért.Igazából komoly kapcsolatom nem volt még, nem is nagyon próbálkoztam suliban, és lehet hogy ezeknek a hiánya okozza ezt hogy nem mersz kezdeményezni veled egykorúaknál, illetve ugye mivel kimaradtak ezek a kapcsolatok be akarod pótolni. bár én még azért simán beleesek a 15-17 korosztályba szerintem. Mert az az 1-2év + kell lányokhoz képest. 18/F
2013. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is az ilyen csajok tetszenek! bár én 15 éves vagyok !
2013. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem azért mert kapcsolatot szeretnék, de én sem sminkelek, plázákba akkor megyek ha kell valakinek ajándék, és ha nincs meg a legújabb legdivatosabb ruhám, nem lógok a szüleim nyakán azzal: apuccciiiii, aggyá' má' egy kis pénzt arra a csini ruciraaaa!!!!!

Szerintem az én korosztályomban az én esetem a normális, de vannak olyan lányok a másik osztályban akik azt képzelik magukról, hogy húú de szépek amiért rajtuk van a fél tubus alapozó, formára szedett szemöldökkel, és amiért olyan ruhábamn járnak mint egy 17 éves. Én már az ilyen lányokat lenézem, és szánalmasnak tartom.

13/L

2016. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!