Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék ez ellen, hogy...

Mit tehetnék ez ellen, hogy így belém szeressenek?

Figyelt kérdés

A problémám a következő.

Lassan 20 éves leszek, de észre kellett vennem, hogy életem során nem igazán voltak lány barátaim. Ezzel önmagában még nincs is semmi gond, na de elhatároztam, hogy elkezdek barátkozni lányokkal. És hangsúlyozom, hogy csak barátkozni.


Ez ideig-óráig működik is, de mindig jön utána az a rész, hogy a lány úgy érzi, belém szeretett, pedig én nem udvarolok neki... Ez már a harmadik ilyen lány. Lány barátom pedig továbbra sincs, mert az előző kettővel is megszakadt a kapcsolat ezek után, mivel ők nem tudnak "csak barátként" tekinteni rám... Tudom, ez így vicces, mert míg más fiúk kapják azt, hogy "csak barát", addig én kapom ezt.


Mit rontok el? Vagy valamit túl jól csinálnék? Nem jó ez így...


2013. aug. 19. 00:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy meleg vagy :))
2013. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

De jó neked :D

Nem cserélünk?

19F

2013. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Sir Sarcasm ***** válasza:

hú micsoda probléma :D


ha nem akarod ezt ne barátkozz lányokkal

2013. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Legyél ronda, akkor egy sem fog beléd szeretni :D
2013. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

"Vagy valamit túl jól csinálnék?"

NEM

vagy meleg vagy, vagy te sem gondoltad komolyan ezt a kérdést, nem azért mert ilyen nem létezik, hanem az ilyen apró jelekből mint ez a kimásolt mondat -.-

2013. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, de azok a lányok nem állnak szóba velem, akik felé szexuális értelemben is érdeklődöm. :-D Pedig nem is bombázó lányokra kell gondolni, na mindegy...
2013. aug. 19. 00:23
 7/23 A kérdező kommentje:

Az a túl jól csinálnék mondat onnan jött, hogy eleinte azért kezdtem lányokkal barátkozni, hogy úgymond gyakoroljak, ha majd tényleg olyasvalakivel kell barátkozni, aztán majd udvarolni neki, aki tetszik...

Nem, nem vagyok meleg, és igen, volt már barátnőm, elég hosszú ideig. De hát semmi nem tart örökké, egyedül meg én sem akarok maradni...

2013. aug. 19. 00:25
 8/23 anonim ***** válasza:
Ilyen elcseszett ez a világ. Akinek barátnő kell, arra csak barátként tekintenek, az ellenkezőjébe pedig állandóan belezúgnak. Aki mindent megtesz egy kapcsolatban, azt lábtörlőnek használják... Ez van.
2013. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Ne foglalkozz vele

Szegény lányok..

2013. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8asnak nagyon igaza van...
2013. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!