Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, akik barátot szeretnét...

Lányok, akik barátot szeretnétek! Miért nem vagytok nyitottabbak?

Figyelt kérdés

Strandon, vagy bárhol, ha sétálok, vagy akár táncolok (szórakozohelyeken pl) rengeteg lány totál faarccal jár kel, abszolult nem adnak jeleket mint arégebben, hogy mosoly, stb vagy bármi.

Totál közömbösek, még jó pasikkal is. Egyszeűen ha nem ismernek, akkor kb esélyed sincs szóbaelegyedni velük, mert elhajtanak.

Átlag pasi vagyok, állítólag sármos arccal, mégis csak addig megy a dolog, hogy szemezünk egy csajjal, de totál közömbös kb velem végig.


Utána meg megy a sírás rívás, hogy már megint senkivel sme jött össze meg a kiszemelt pasi (aki általában 100 ból csak 1 van) nem jött oda.


Nemigazán értem....:/

sok csaj nagyigányű, helyes arc, jó test kel, stb stb, cserébe viszont ő duci, mert szexinek tarjta ha husis egy nő, és nemfogy, emrt fogadják el így...hát szánalmas az ilyen...



2013. aug. 19. 00:46
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

férfiként?

és leírnád manapság mi számít férfiasnak???

mert az amit írt itt valaki, ohgy menj oda mutatkozz be, és nevettesd meg, már nem férfias, hanem szánalmas kategória.

az arcodba röhögnek...

az kell a csajoknak aki lesz/rja őket.

2013. aug. 19. 01:17
 32/55 anonim ***** válasza:
30 Álmodba:DD
2013. aug. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
Elárulod kedves kérdező, mi a jó abban, hogy férfiként nyitsz kérdést mikor nő vagy?:D
2013. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

"Nemigazán értem....:/

sok csaj nagyigányű, helyes arc, jó test kel, stb stb, cserébe viszont ő duci, mert szexinek tarjta ha husis egy nő, és nemfogy, emrt fogadják el így...hát szánalmas az ilyen..."


Tehát szerinted szánalmas az, aki nem tesz azért, hogy megfeleljen a társadalmi elvárásoknak, és szomorú azért, mert így nincs párja.


Ugyanakkor itt hisztizel, hogy a te elmondásodban "swag, páwa" típusú srácoknak dőlnek a csajok. Hát, ha szerinted ennyi kell, akkor miért nem leszel te is ilyen? Hiszen csak tenni kell érte... Mint ahogy a csajoknak is csak fogyni kel... Szerinted!


De látszik, nem vagy több 16 évesnél, és rettentő tapasztalan vagy, ami nem baj. Majd megváltozik idővel...

2013. aug. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

Nemvagyok nő b/szod! :D


ugyhogy várom a leírást, hogy mégis mit vár el egy ismeretlen férfitól egy nő, aki hajlandó lenne megismerkedni vele.


de ne azt írd, ohgy bókok, meg kedvesség, meg meghívod valamire...mert ez kb szánalom kategórai, és kirööhgnek, meg kihazsnálnak csak vele.

2013. aug. 19. 01:22
 36/55 A kérdező kommentje:
mivel ha egyszer férfias alakom van, és nemvagyok 50 kilos cingár pocs, akkor hogyan játszam a swag szerepet mégis?
2013. aug. 19. 01:23
 37/55 anonim ***** válasza:

Dehogy nem vagy nő b./szod:D


Nu, mi is a valódi problematikád? Nem mered megmondani b./szod a kiszemelt nődnek, hogy nő vagy?:DD

2013. aug. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:

hiszel amit akarsz, de pasi vagyok.


egy nőnek mi érdeke lenen feltenni a kérdést?!


sokkal könyebb dolgotok van az ismerkedésben. Kb csak várni hogy jöjjenek oda, és ha nem tetszik elhajtod, ha bejön marad.

2013. aug. 19. 01:26
 39/55 anonim ***** válasza:

hát ez kész XD

furcsa én totál átlagos kinézetű pasi vagyok, állítólag nem is vagyok bunkó és amikor oda sétáltok a csajokhoz és megkérdezem van a kedvük velem beszélgetni, ismerkedni, vagy esetleg csak annyit, hogy leülhetek e melléjük, eddig kb 10/8 csaj nem küldött el a p/csába. Sőt nagyon is jót beszélgettünk, néha még a számukat is megadták utána. Szóval lehet, hogy siránkozás helyett inkább magadon kéne mit dolgozni (elképzelhető, hogy nem kinézetre a megjelenés nem csak ezen múlik)

2013. aug. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

Külsőre pasi vagy az tény, de hogy mostanság csak az nem szed fel azonnal valakit aki nem akar, az is tény.


Szóval b./szod mi is problémád? Ha eddig oly bátor voltál, akkor most is legyél:DD

2013. aug. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!