Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen indokkal jelöljem be?

Milyen indokkal jelöljem be?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy haverom mutatott egy rendes szép leányzót az utóbbi napokban interneten(facebookon) de a haverom nem ismeri személyesen..csak futólag mert az ő haverja ismeri stb..nah szóval tetszik a csaj..azt mondják h nála lenne esélyem stb..bejelölném én csak hát mit írjak neki..milyen indokkal? 19/f

2013. aug. 19. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szeretnéd megismerni, ennyi elég.
2013. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez túl egyszerű olyan snassz..jó őszintének kell lenni de...
2013. aug. 19. 10:54
 3/13 anonim ***** válasza:
mondjuk azzal az alibivel, h láttad már valahol (nem baj, ha nem)...vagy h összekeverted valakivel, vagy csak szimplán szimpatikus és megakartad ismerni :D
2013. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ez is egy megoldás.. csak már ez a interneten aló ismerkedés(kezdeményezés) már fárasztó és időpocsékolás..
2013. aug. 19. 10:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó amit az első mond. Ha ismerkedős kedvemben lennék épp, nekem elég lenne, ha nem akkor meg írhatna bárki bármit, úgysem érdekelne.
2013. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 piriiiiii ***** válasza:
73%

Figyelj... nem értem, minek akarod túlbonyolítani. Ha nem tudod megismerni a való életben (mondjuk az utcán, vagy egy bulin, vagy a suliban), akkor muszáj lesz a nethez folyamodnod. Nem kell mindenféle szerelmesregényt kitalálni, elég lesz, ha azt írod neki, hogy szia, bocsi, hogy ismeretlenül bejelöltelek, de szívesen megismernélek, vagy van kedved ismerkedni...?

Ez szerintem tökéletes lesz, mert, ha tényleg van nála esélyed, akkor nem fog elhajtani a búsba, főleg, hogy manapság már csak ennyit sem írnak az ismeretlenül jelölgetők, hanem csak bejelölnek minden szó nélkül.

2013. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igazad van ..és az nem probléma ha 2 évvel idősebb nálam?
2013. aug. 19. 11:02
 8/13 piriiiiii ***** válasza:
73%

Tehát ő 21. Ez már csak rajtatok múlik. Ez a korkérdés mindenkinél más reakciót vált ki... engem személy szerint egyáltalán nem izgat a kor, de van, aki furcsa szemmel nézi az olyan párokat, ahol a fiú az idősebb, vagy nagy a korkülönbség...

Szerintem nem baj. Ha a lányt sem izgatja, és kedvel Téged, akkor ne foglalkozzatok másokkal.

2013. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket és válaszokat!!!!
2013. aug. 19. 11:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyit elmélkedsz azon hogy bejelöld...mit fogsz élőben csinálni?:D


3 hétig rákészülni?:DDD

2013. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!