Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire vagytok nyitottak...

Mennyire vagytok nyitottak itt az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Van értelme írni valakinek? Lehet belőle több?

2013. aug. 19. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

kicsi a valószínűsége, bár sose tudni :D

F

2013. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Eléggé. lehet de nem valószínű sok mindentől függ
2013. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
teljes mértékben :D
2013. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira, mint bárhol máshol: ha elindul egy tartalmas beszélgetés (mondjuk egy-egy kérdés megvitatása kapcsán), kiderül, hogy hasonlóan gondolkodunk, hasonló az élethelyzetünk, nagyjából ugyanazt keressünk, stimmelnek az objektív paraméterek (kor, lakhely, családi állapot, stb.), akkor akár még ismerkedés is lehet belőle. De fontos, hogy ez nem társkereső oldal, tehát ha valaki kimondottan ismerkedési célzattal ír, akkor elutasító vagyok. Ha beszélgetés/levelezés közben megismerjük egymást, és kiderül, hogy közös hullámhosszon vagyunk, akkor, és csak akkor lehet belőle ismerkedés.
2013. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nos én itt ismertem meg az előző szeretőm.Teljesen véletlenül elkezdtünk beszélgetni,megvitatni egy kérdést, és hát odáig fajult a dolog.
2013. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Semennyire, úgysem lenne belőle semmi.
2013. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lett már innen több ismerősöm is.
2013. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
régebben visszaírtam embereknek. lehet h az én hibám, de eddig nem nagyon volt olyan aki megfogott.. bár taliztam innen 1-2 sráccal de ez hosszú..:Dd
2013. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nyitott vagyok rá,mert nem az a lényeg,hogy hol,hanem,hogy kit ismerek meg.

Eddig csak "érdekes" lányokat ismertem meg,de nem baj,csak nem mindenki olyan.

2013. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Hááát... ha sikerül az én felettébb "kínyös' ízlésembe beletrafálnod, akkor hajrá. :D Ellenben felejtős az egész.


Példának okáért próbáltam már ismerkedni olyan sráccal, aki nem igazán jött be, találkoztam is vele, tehát az esélyt én megadtam, de ha a vonzalomnak írmagját sem érzem iránta, akkor mégis mi egyebet tehetnék, mint hogy hagyom a fenébe?


Persze, tudom. Adhatnék időt, hogy megismerjük egymást és akkor talán mélyebb és tartósabb érzelmek is kialakulhatnának, mint holmi fellángolás vagy vágy, csakhogy sajnos nem a türelmemről vagyok híres. Ergo akiben nem látok fantáziát már az elején, azzal nem erőltetem a dolgokat. Persze benne van a pakliban, hogy ezzel nagy hibát követek el, de erre majd ráér rádöbbenteni az élet...

2013. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!