Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megszeretném ismerni, hogyan...

Megszeretném ismerni, hogyan kezdhetném el vele a beszélgetést facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon tetszik már jó ideje, de csak látásból ismerjük egymást. Elég nagy a távolság köztünk, azon a településen lakik ahol unokatesóim és több rokonom is, amikor ott vagyok szinte mindig látom az utcán vagy boltba..stb. Unokatesóim jól ismerik, de sajnos velük nincsen olyan jó kapcsolatom, hogy ilyenbe segítséget kérjek tőlük. Nem rég voltam ott az egyik rokonom esküvőjén ahova ők is megvoltak hívva. Ott ő végig egy fiúval volt azt hittem a barátja, de utólag kiderült, hogy nem, nincs is barátja. Két mondatnál többet soha nem beszéltünk egymással. Pár napja megkerestem facebookon, bejelöltem, visszaigazolt. Hogyan, milyen szöveggel írjak rá? Ha egyszer elindulna a beszélgetés utána talán menne, de semmi ötletem nincs amivel elkezdhetném. A szia, hogy vagy, mizu...vagy a szívesen megismernélek...nagyon sablon szövegek és szerintem nem is jók. Előbbiek talán akkor ha már ismerjük egymást. Lehet kicsit túlbonyolítom a helyzetet, de ő lenne az első lány akinél megpróbálok kezdeményezni úgyhogy kicsit izgulok is, hogy mondjuk mit válaszol:) Bocsi, ha hosszú lett az írásom. Normális válaszokat légyszi. Köszi előre is!

2013. aug. 19. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Helyesen: meg szeretném ismerni*
2013. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyelj, nekem a mostani barátom úgy írt rám, hogy nem ismertem egyáltalán, még látásból sem, megkérdezte mi van velem, elég nyitott vagyok beszélgetés terén...aztán meg mondta, hogy milyen modortalan, és elmondta, hogy kinek a kicsodája, honnan ismer :) elkezdeni a beszélgetést nem nehéz, fenntartani tudd :)
2013. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!