Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdjen el ismerkedni...

Hogyan kezdjen el ismerkedni egy 23 éves fiú lányokkal kapcsolat céljából? Mi az amivel érdemes kezdeni egy beszélgetést úgy hogy ne legyen lerohanva a lány?

Figyelt kérdés

Beismerem, hogy az utóbbi pár évet a gép előtt töltöttem. Nem nagyon mentem sehova bulizni meg ilyenek. Mostanra már dolgozom, eléggé ki is lettem gyúrva, autóm is, lakásom is van, nem is nézek ki rosszul szerintem. Szóval ha nem lennék teljesen tapasztalatlan akkor elég valószínű hogy menne ez nekem, de így teljesen a nulláról kezdve eléggé el vagyok keseredve-e téren. :(


A másik baj pedig hogy eléggé igényes vagyok. Még középiskolában bepróbálkoztam az iskola kb. legszebb csajánál de mint kiderült neki akkor 16 évesen is már 27 éves barátja volt...Elég sokan dolgoznak a munkahelyemen, de ott is csak egy lány van akivel nagyon szívesen összejönnék, de nagyon félek tőle hogyha elszúrom az elejét akkor csengettek az egésznek. Akkor pedig nem tudom mit csinálnék, mert ez így meg nem élet ahogy most van. :S Gondolom sokan azt gondoljátok ,hogy adjam lejjebb az igényeimet, de én egyszerűen nem tudnék egy olyan lánnyal lenni, aki nem tetszik nekem, csak azért hogy legyen valakim. Pedig körülöttem ahogy nézem van pár ilyen pár.


Ja és ha lehet akkor valami építő jellegű tanácsra lenne szükségem, mert az hogy ezt jól elbasztam arra már magamtól is rájöttem.


2013. júl. 23. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hali. Kb így vagyok én is csak 17.:P:D Figyu ez lány függő, h kinek mi jön be,de háát én arra jöttem rá az utóbbi időben, h azért úgymond "le kell rohanni", legyél magabiztos, mert kül puhap*csnek néz...:D
2013. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

akkor pedig kösd fel a gatyádat, mert az olyan lányok akire te vágysz előtted már sokféle barátjuk volt, akik tudták a dolgukat.

szóval vagy lejjebbadod az igényeket, vagy ha ez nem megy, öszeszeded a tökeidet.


hol dolgozol egyébként, mi a pontos munkaköröd?

2013. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mérnök vagyok. Egyébként az hogy egy lány mondjuk szebb az átlagnál, az nem jelenti azt hogy ő már annyival tapasztaltabb, és neki ezáltal bonyolultabb elcsavarni a fejét. Azért gondolom így, mert gyakorlatilag -most mondok egy számot, 10ből 7-8 lánynak biztos hogy van barátja bárhogyan is nézzen ki. Most nem akarok egy hölgyet sem megsérteni, de még az olyanoknak is szokott lenni akiket én bottal sem piszkálnék meg. Bár azt le merem fogadni, hogy még nekik is boldogabb az életük mint az enyém jelenleg. :(
2013. júl. 23. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:

én is mérnoknek tanultam d enem fejeztem be..lehet hogy kellett volna?! :O


amugy, hidd el, ohgy aki szép, annak pasija is volt már nem egy, ezáltal képben van hogy mit vár egy pasitól. te meg ezek alapján sz*rban vagy.


amugy abban egyetértek, hogy olyan nőknek si vna pasija mostanába akik há ffújmáááá.XDD

2013. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De pont ezért mondom hogy mostanában már szinte minden nőt egy kalap alá kell venni tapasztalat szempontjából. Mert mindegyik megfelel valakinek. Ezért se éri meg lejjebb adni az igényből, mert kétlem hogy egy kevésbé szép csajnak elég lenne hogy kiteszem a 200ezres telefonomat, ő érte is ugyan úgy meg kellene harcolni, akkor meg már ugyan ott vagyok ahol a part szakad.
2013. júl. 23. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én így nőként szólnék. Szerintem teljesen igazad van, ami azt illeti, hogy mindegyik nőért ugyanúgy meg kell küzdened, kivéve, ha vagy nagyon könnyűvérű, vagy egy elszállt nőszemély (mindkettőhöz sok sikert...) Na, ha közös a munkahely, akkor biztos van közös téma is. Akármi. Ő is mérnök? Gondold végig. Ha más nem, szervezz egy baráti teniszmeccset, és hívd el negyediknek ( egy haverod, és a barátnője mellé) Abban is igazad van, hogy ne add lejjebb. Illetve, na ez meg relatív, mert mint mondtad, te bottal sem piszkálnád, de más meg fülig szerelmes belé. Mindenkinek más a szép. De tényleg maradj annál, akit kiszemeltél, mert a nők attól irtóznak a legjobban, ha valaki mindenkit körülugrál, persze azért legyél kedves a barátnőivel, mert sajna ebben a meccsben az ő szavuk is számít!!!
2013. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!