Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van mindig az hogy...

Miért van mindig az hogy olyanba szeretünk bele, aki nem viszonozza azt?

Figyelt kérdés

Tudtok ellenpéldát mondani?

Van egy nő, és úgy ahogy van jó. kedves, aranyos, vicces, szép, és azthiszem tetszik, nemtom h szerelmes vagyok-e :D


de ő szarik a fejemre sajnos, de én még így is akarom, nemtok leszakadni róla. mé van ez?



2013. aug. 20. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szeretünk szenvedni...
2013. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én olyan lányba szerettem bele, aki viszonozza az érzéseimet szerencsére. Nem esik át a ló túlsó felére, pont jó. 25/F
2013. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

azt amugy honnan tudom h szerelmes vagyok?


mert ha nincs velem, nem látom, jól vagyok nélküle, de ha leülök gép elé akkor egyfolytába őt nézem :D

2013. aug. 20. 10:23
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor az még nem szerelem. Ha szerelmes vagy, akkor egy percet nem bírsz ki nélküle...
2013. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 csacsi2 ***** válasza:

azért mert a máságot keressük a másikban ami néha nem jól jön ki. Nem szeretnék "saját magammal randizi" :)

Akkor jó ,ha a különbségek erősítik egymást, és nem pedig gyengítik! A vitatkozás akkor jó ha megegyezés , megértés a vége, nem pedig összeveszés!

erre mondják a szerelem vak. "kínozd meg magad" hogy nem találkozol vele pár hétig, enyhülni fog ez az érzés. Járj társaságba (ne az övébe)foglalkozz másokkal, lehet észreveszi hogy fontos vagy neki, ha nem akkor meg alkalmad nyílik vátoztatni, megismerkedni másokkal (mással) aki talán viszont fog szeretni és segít felejteni! Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel!

2013. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

hm....akkor még soha nem voltam szerelmes??


nem mindig hiányzik a csaj, csak néha pár órákra eszembe jut, amikor nagyon unatkozok, hogy akkor inkább lennék vele, de ha lefoglalom magam akkor nem érdekel.

2013. aug. 20. 10:29
 7/19 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet, 1-2 éve volt, aztán azóta nemhogy szerelmesek, de barátként is elvesztettük egymást, nem is köszönünk egymásnak, ha jót akarsz, csak beszélgessetek, aztán ki tudja, mit hoz a jövő. :)
2013. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
velem ugyan ez a helyzet, csak én vagyok a lány :D :/
2013. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#7:

egy ideje ugyanígy próbálom felfogni, hogy csak beszélgetés, haverkodás. Aztán remélem idővel majd mondja hogy mi lenne ha....


#8:

részvétem (: te hány éves vagy?

2013. aug. 20. 10:34
 10/19 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

15:)

2013. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!