Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretek valakit. De Ő?

Szeretek valakit. De Ő?

Figyelt kérdés
Az osztályomban van egy eszméletlen szép lány és hát én meg nem vagyok annyira kigyúrt inkább magas és kicsit nagyobb termetű de kedves vagyok okos (egoista csak kicsit :) ). De egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. És megmondani az érzéseimet meg nem tudom mert félek szokásos dolog. Remélem tudtok valamiben segíteni előre is köszönöm.

#de ő is viszonozza?
2013. jún. 6. 17:33
 1/6 anonim válasza:

Tudom mit érzel tesó mindketten szarban vagyunk! :)

Én ilyen válaszokat kaptam:

Kezdj el közeledni felé, barátkozzatok meg, majd ha nagyon jól kijöttök egymással akkor esetleg.... de szerintem ne egyből mondd neki h "Csá! Szerelmes vagyok beléd" meg hogy "

I <3 You <3" tapasztalat (sajnos)....


lassan közelíts !! több hónapig barátkozz vele , mindig mondj igazat , és ne nyomulj . én így értem el 74 nap járást


Örülök ha segíthettem! :)

2013. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi türelmes is vagyok mindent megpróbálok. :)
2013. jún. 6. 17:40
 3/6 anonim válasza:
Én is csak azt tudom javasolni,mint az előttem lévő,hogy kezdj el vele barátkozni és szép lassan kerülj hozzá egyre közelebb :) Mindent bele!!!
2013. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. azért még jöhet pár tanács bár ebben szinte minden megvolt...
2013. jún. 6. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
lassan, először csak ismerd meg közelebről, légy vele kedves, meg normális, de mindig add önmagad, másokkal szemben is legyl figyelmes, ne csak vele szemben , emrt a lányok ezt is észre vezsik, persze nem szabad tul sokáig huzni az időt, néha egy egy érintés itt ott, egy egy ellopott pillantás, összemosolygás, sokat jelenthet, a későbbiekben, aztán ha már ugy érzed akkor elhivhatod randizni:D, persze ez leht h 1-2 hónap, delehet akár több év is
2013. jún. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van valaki akibe szerelmes de nem én vagyok,most mit tegyek?

Keressek mást?

2013. jún. 28. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!