Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnám felkelteni az...

Hogy tudnám felkelteni az érdeklödésemet iránta hogy én felém is érdeklödjön az a fiú aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Nem rég egy helyen láttam meg a fiút 19éves és megtudtam a nevét és Fb-n bejelöltem ismerösnek vagy 1 hete és beszéltünk 2 szer de eddig én irtam rá ugy vettem észre elfoglalt mindig mert telón van fent és 10-15 perceket van cheten aztán lelép, meg motorozgatni jár , bulizni, és elfoglalt, sajnos messze lakunk egymástól nem tudnák vele találkozni gyakran.
2013. aug. 20. 13:49
 1/4 anonim válasza:
Ha megteheted utazz el hozzá. Ha pedig nem akkor ő jöjjön el hozzád.
2013. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Áh, nem hiszem, hogy érdekelnéd.
2013. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy bele vagy zúgva és majd válaszol rá valamit.
2013. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fordítsuk meg.


én ponthogy a csajoknál tapasztalom ezt. alig írnak vissza "elfoglaltak" hipp hopp lelépnek egy szónélkül neről stb stb...


akkor én (egy pasi) hogyan tudnám felkelteni egy lány érdeklődését???


neked kérdező cska annyit tudok mondani, hogy ne fuss a pasi után. akkor ugysme fog megbecsülni.

2013. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!