Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15 éves fiú vagyok. Van egy...

15 éves fiú vagyok. Van egy 19 éves lány aki nagyon tetszik, bejön, szeretem, stb. Hogy mondjam el neki, vagy egyátalán elmondjam ezt neki? Még alig ismerem, de jóba vagyok vele.

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

-Szeretlek

- Én is Öcsi. XD

2013. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki
2013. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sir Sarcasm ***** válasza:
Elmondhatod, nem vesztessz semmit. Annyit viszont nyersz, hogy tisztán fogo látni a dolgokat.
2013. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"tetszik, bejön, szeretem, stb."


"Még alig ismerem"


elégé paradoxon


Esélyed kb 1-2 % 15 évesen egy 19 éves csajnál.. csajok nagy általánosságba.. idősebb srácokat kedvelik vagy velük egykorúakat.. max 1 év minusz ,de nem 20 év alatt..

2013. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem személyesen mondd el neki, de 15 évesen nem sok esélyed van a csajnál (99,9%-uk eleve kizárja azt a lehetőséget, hogy egy kapcsolatban ő legyen az idősebb). Szóval fel a fejjel, majd jön valaki más helyette

20F

2013. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mondd el neki az igazat
2013. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!