Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet manapság ismerkedni?...

Hol lehet manapság ismerkedni? 22 éves lány vagyok és baromi nehéz egy normális pasit találni. Hol keressek? Én nem szexkapcsolatra vágyok, hanem szerelemre, a korom beli pasik meg szexet akarnak csak.

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha a normálisat nálad azt jelenti, hogy kapcsolatot akar és szex csak azon belül lenne, akkor nyugodj meg, vagyunk még néhányan. Nem kell általánosítani.



Viszont engem is érdekelne, hogy közel korombeli hasonló gondolkodású lányok hova szoktak el járkálni szabadidejükben?


Szerintem nagy eséllyel találsz az utcán, nyilvános rendezvényeken, könyvtárakban, olyan kocsmákban vagy sörözőkben ahol sok fiatal megfordul. Én személy szerint a diszkókat ahogy tudom kerülöm, de lehet hogy ott is akad egy két srác aki megfelelne neked.


25/F

2013. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ha van kedved, akkor írhatsz nekem is, 22 vagyok.
2013. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szia! Ha van kedved nekem is írhatsz. Nem mindenki csak arra megy, egy komoly kapcsolat végeztével újra egy komolyat akarok. 22 F
2013. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Vannak még csak jól elbújtak :D Én se találok normális lányt. 3 éve keresek de semmi. Barátaim és haverok sincsenek, teljesen egyedűl vagyok. Nem iszok nem cigizek, nem az én világom. Lassan már szeretnék babát is, de csaj nélkül azt nem nagyon lehet. És úgy szalad az idő hogy az hihetetlen. Társkeresőzés meg nem sokat ér hiába próbálkozom. 25/F
2013. dec. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Találtál már valakit?? :)
2014. okt. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!