Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hölgyek! Milyen...

Lányok, hölgyek! Milyen eddigi tapasztalataitok vannak társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Két és fél éve hirtelen elhatározásból regisztráltam (love). Most aktivizáltam a fiókomat, úgy döntöttem, hogy egy kis időre megpróbálom.

Mire figyeljek oda, mit kerüljek? Milyen tanácsokat tudok adni, hogyan érdemes próbálkozni, kire figyeltek oda?

Ha konkrét példákat is hoztok, azt is értékelem :)


Kizárólag nőneműek válaszára vagyok kíváncsi, vegyétek legyetek szívesek figyelembe venni!



2013. aug. 20. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy normálisabb nő fel sem megy ezekre az oldalakra,egyrészt mert nincs rá szüksége, hiszen simán talál normál módón, másrészt mert 1x max végig pörgeti, de még úgy sem.
2013. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az információs társadalom korában szerintem ez egyáltalán nem probléma, ha működik a kommunikáció. :) Más valaki?
2013. aug. 20. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

neked szükséged van a nőkre, de nekik nincs rád szükségük, ezzel elmondtam mindent

TE nem kellesz, max a pénzed vagy az autód

2013. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is egy oldalon ismertem meg a barátomat. 10 hónapja vagyunk együtt

egyből semmilyen fontos magándolgot ne adj meg magadról, lehet h csak valami kamu és rossz szándékú.

elsőnek csak beszélgessetek, aztán majd lehet telefonon beszélni stb.. nem kel sietni és úgy gondolom.

2013. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!