Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy bizonyos fiút keresek (?...

Egy bizonyos fiút keresek (? ) Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Én vagyok az a lány, aki a szövetkabátos srácra vár. 2012 december 31-én egy bevásárlóközpontban,Pesten pillantottuk meg egymást. (Tudom, nem a legromantikusabb hely a zöldség osztály) De teljesen beleestem. Megállt előttem, és leblokkoltam, azóta is várom, hogy hátha újra összefutunk azon a helyen. Fekete szövetkabátot viselt, sál is volt rajta,fekete bőr cipő, barna haj, barna szem, és olyan huszonkét év körüli lehetett, de ebben nem vagyok biztos. Tudom, nincs sok esély rá, hogy magára ismer,vagy hogy egyáltalán elolvassa a kérdést, de hátha. Én nagyon várom.
2013. aug. 20. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Na még egyszer...
2013. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Má' megint te vagy,more?
2013. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz hogy így örültök,de az előző kérdésem, a kedves moderátorok törölték, holott errefelé sokkal zavaróbb kérdéseket is feltesznek, sőt, a megfelelő kategóriába irtam,tehát nem igazán értem,mi a probléma, egyébként pedig nem vagyok az a feladós típus, tehát előforulhat hogy egy párszor elolvassátok még ugyanezt a szöveget. Puszi
2013. aug. 20. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
És én nem vagyok elég jó neked? :(
2013. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A leírás tökéletesen illik rám. De nem emlékszem semmire ami azt a napot illeti.
2013. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Irjál a Csellengők c. műsornak.
2013. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy sírjak, vagy örüljek, hogy vannak ilyen lányok. Egy kicsit mindkettő.


Mindenesetre sok sikert, de szerintem leírhatnád egy kicsit részletesebben.

2013. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok, de sok a hasonlóság. 2013. január 02-án jártam Pesten, fekete szövetkabát volt rajtam, barna a hajam és 22 éves voltam. :D Különbségek: sálat nem szoktam használni, a cipőm fekete és bőr, de sportcipő, barna helyett kék a szemem. Ettől még ismerkedhetünk? Közel lakunk, egy válaszod alapján találtam ide.
2013. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!