Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, hogyan jellemeznétek...

Csajok, hogyan jellemeznétek azokat a srácokat, akik legelőször szexet ajánlanak fel, s mindenképpen arrafelé akarnak befolyásolni mindenképpen? Tesztelése ez a csajoknak vagy egyszerűen olcsóság?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nemtom, ha egy srác egyértelműen csak szexet akar, akkor hagyom a francba, nem foglalkozok vele.


22L

2013. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
őszinték
2013. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Álltalában mind a két fél erre megy. Én ilyen pasi vok de én felajánlom hanem probálok rájönni, h hasonlok-e az igényeink. de ettöl függetlenül van érzelem. 23f
2013. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
üres, kiégett
2013. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rám ez egyáltalán nem igaz, nem akarom olyan hamar dobatni magam ilyen végett, akkor maradjunk inkább barátok vagy beszélgetőpartnerek.
2013. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kíváncsi vagyok a többiekre is.

Harmadik válaszoló: te "igények" szó alatt a lány szexuális képességeit és kapacitálását akarod már jó előre leszögezni? Ha ez így van, akkor azt kell mondanom, hogy ez a meseszöveg sajnos nagyon elterjedt mostanság.

2013. aug. 21. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
egyébként a lányokba is kicsit benne van a szexvágy, csak nagyon mélyen...
2013. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Komolytalan, gyerek.
2013. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!