Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok nektek bejön ha egy...

Srácok nektek bejön ha egy lány aranyos, kedves, szeretnivaló, de mégis rideg, nem mutatja ki teljesen az érzelmeit?

Figyelt kérdés
Ritkán vagyok komoly, általában viccelődő, sokat nevetek, de mégsem mutatom ki senki felé az érzelmeim. Ez sok idő után eltűnik, de nektek mennyire zavaró?

2013. aug. 21. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Zavaró. Nő vagy, vállald fel az érzelmidet! De ne hiszti formájában!
2013. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

zavarna. az exbrátnőm pont ilyen volt. bár őneki még a vicces hangulat is ritkán jött össze.


probáltam nevelgetni kicsit, vagy ilyesmi, de nem sikerült elérni hatást nála.


szakítottunk is, igaz más miatt. még mindig futnék/futok utánna, mert mindezek ellenére szeretem....de érelme ugyan nincs..:(

2013. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen paradox. Hogyan lehetne valaki szeretnivaló és aranyos, ha közben rideg?
2013. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszti formájára gondoltam, hanem hogy nem mondom állandóan hogy szeretlek, meghalok érted stb. nem abban a szenvedélyes formájában adom elő magam. Hanem a békés szeretet, szerelem mellett vagyok. Ahogy nagyobb tesóimtól láttam mindig is hogyan viselkednek egy kapcsolatban.
2013. aug. 21. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy nagyon nehéz eset. Van egy hasonló lánnyal 2 éves tapasztalatom.
2013. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha haverokkal vagyunk nem mászok a szájába ahogy a korosztályom.. (17 éves vagyok)
2013. aug. 21. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, még jobban is járnék egy ilyen nővel szerintem, könnyen kiakadok, ha rajtam lógnak sajnos. 20/F
2013. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

SZOCIOPATA

bejön,persze:D

2013. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezt is embere válogatja.:) Rendben, köszönöm mindenkinek! :)
2013. aug. 21. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!