Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányokhoz, nőkhöz, hölgyekhez...

Lányokhoz, nőkhöz, hölgyekhez szóló kérdés. Melyik szórakozóhely (ek) re jársz Budapesten?

Figyelt kérdés

Légy szíves írd le, hogy miért szereted!? Mostanában eléggé nehezen döntöm el a haveri társasággal, merre induljunk, remélem tudok innen is ötleteket meríteni.

A korodat is tüntesd fel, ha nem probléma!

Csak nőnemű válaszokat; kérlek, vedd figyelembe!



2013. aug. 21. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Házibuli :P
2013. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Régebben Instantba jártam sokat barátnőmmel viszont valahogy kiábrándultam a helyből. Túl sok a nagyon fiatal és a külföldi, akik folyamatosan magyaráznak, ha úgy van.

A régi zöld pardon volt a legjobb, az új nem az igazi, de nem rossz, csak a zp- hangulatot nem tudták, úgy visszaadni.


Nekem az ilyen csili-vili helyekhez ritkán van kedvem, mert túl felszínesek és az emberek is talpig sminkben és egóban úsznak. Az ilyen lazább stílusú, közvetlenebb emberekkel zsúfolt koncertekre, romkocsmákba szívesebben látogatok el.


Különben a Deák térre is jó kiülni iszogatni estefelé, hangulatos.


22/L

2013. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Instant eléggé tömegnyomor feeling, oda mindig akkor megyünk el, ha valahonnan a rossz buli miatt eljövünk, és még mindenképpen akarunk, de a külföldiek sokszor eléggé idegesítőek a stílusuk miatt.

Morrison's 2 jobb nála, de ott is régen volt jó, amikor még kisebb volt és nem volt fenti rész, a bővítésnél meg legalább volt hova leülni; de azóta ezek a félmegoldások nem tetszenek, a zene véleményes, nincs nagyon ülőhely, és sokszor rengetegen nyomakodnak be. Ligetet szeretem, de csak azért, mert ritkábban megyek oda.

Up felejtős a kukitúltengés miatt, Hajógyárira meg nem szívesen megy el az ember, mert nekem nagyon kiesik, illetve azért rendesen használnak ott ilyen-olyan dolgokat. Park nem rossz, ráadásul a versenytársa, az új ZP pedig meg sem közelíti a régit, pedig azért az se volt annyira jó sokszor.

Corvintető kihalt, ami mostanában bejön az Peaches and Cream, de csak vannak még más helyek. Dobozban nem voltam még, vagy a Holdudvarban. Biztosan kihagytam még valamit, és biztosan vannak még jó helyek, de egyre inkább aggaszt, hogy ha jön a rosszabb idő, merre menjek :)

2013. aug. 22. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!