Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg több a szingli pasi,...

Tényleg több a szingli pasi, mint lány?

Figyelt kérdés

Vagy csak a pasik ennyire kihívóan keresnek párt? Itt gyikon is minden 5. kérdés. "sziasztok, lányok, akartok ismerkedni?" de társkeresőkön is, alig vannak lányok.

Nah ez volt az online oldala a dolgoknak. A másik a való élet.

Szórakozohelyeken, strandokon stb kevés lányt látok. Akik meg tényleg szinglik, és jófejek meg ilyesmi, akkora igényeik vannak sokszor..hogy kb teljesíthetetlen egy átlag srác számára.

Nekem nincs pénzem, nincs kocsim, nincs sprotos testem.

Egyetlen "fegyverem" a srámos borostás arcom (ezt exeim is megerősítették)


Emlékeszem...anno 15-18 évesen alig vártuk, hogy elmuljunk 20 ak, nah hogy akkor majd minden 15 éves lány ránk lesz kattanva...jahh persze...

most ittvagyok 22, és a 15 éveseknek velük egyidős, vagy netán még fiatalabb pasijuk van...(tipikus 50 kilos, cérna, fulcapes gyerekek)

A korosztályomban lévó lányoknak (19-22) rendszerint tőlem idősebb pasijuk van, ahol már van kocsi, netán ház is meg minden...

Szóval megint sakk matt helyzet vna kb...:/


Vannak kivételek persze! Nem általánosítok, csak azt írom le amit látok.



2013. aug. 15. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ja mert szerinted a 15 éves srácoknak van pénzük meg kocsijuk meg kisportolt testük? Vegyél egy fullcap-et ha szerinted ezen múlik.


Egyébként meg szerintem te nem párkapcsolatot akarsz, hanem szeretnél a kirakatban szerepelni, akire az emberek fú de irigyek.

2013. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

éppez hogy nincsen.

de azok mégis tudnak valamit. megértőek vagy nemtudom nyálasak, és bejön a csajoknak.


kirakati bábu?! XD jó vicc.

nem. én csak szeretném azt, hogy jobban érdekeljem a lányokat mint egy üveg sommersby pl...

2013. aug. 15. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden korosztályban vannak lányok akik kb az első szembejövő faszival összejönnének, és még caak kertelni sem kell.

Volt egy csaj a gimiben akivel valami buliban táncoltunk meg smároltunk de csak részegen dűlöngéltünk egy szót nem szóltunk aztán meg járni akart másnap és meg mivan?!

2013. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Több a nő a világon mint férfi ez tény.

De nem mniden korosztályban.


A 15-30 évesek között több a pasi, 50 felett van sokkal több nő.

2013. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22 éves vagy. Ismerkedj, ne siránkozz. Ahogy írtad is, ne általánosíts, hanem keresd meg azt, aki téged akar, aki téged keres. A többi nem számít, hisz a többi úgyis csak kifogás!


31/F

2013. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert ebben a korosztályban több a fiú, mint a lány. Éppen ezért nekem eddig sem volt kapcsolatom, és ezután sem lesz. Ugyanis annyira ronda vagyok, hogy csak hányingert vagyok képes kiváltani a lányokból.
2013. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha forditva müködne a dolog hogy a lànyok csipnék fel a fiukat akkor nem lenne ennyi szingli pasi.:))
2013. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!